Jump to content

Açılan konuların kilitlenmesi / silinmesi hakkında.

nevermore

Önerilen Mesajlar

Bu durumdan şikayetçi arkadaşlar var biliyoruz . Konu açtım kilitlendi silindi . Yöneticiler kendilerini birşey sanıyor vs vs . Tek derdim yıllardır emek verdiğimiz sitenin kalitesinin yukarı çıkması arkadaşlar . Açtığınız konu kilitlenmiş yada silinmiş ise bunu kişisel algılamayın çünkü hiç birimizin ayrıcalığı yok . Yöneticilerin dahi yok . Profilimde hatalar kısmına girin bende ceza uyarı aldım kaç konum silindi kapandı . Bir diğer husus kendimizi birşey gördüğümüz falan da yok hepimiz bu siteden faydalanıyoruz . Bazı arkadaşlar bizi bilgisizlik ile suçlasa da bunun kararı sizin taktirinize kalmış . Emin olun siz sırf meraktan hazıra konarak "dur şunu sorayım "diye açtığınız konu için mutlaka emek sarf edilerek açılmış bir konu mevcuttur. Bunu gördüğümde açıkçası küfür gibi geliyor çünkü kimse buradan maaş falan almıyor . Ayrıca yöneticiler olarak hepimiz farklı işleri okulu vs var . Kendi zamanımızdan alıp size vermeye çalışırken bu ithamlari duymak , görmek kimse istemez . Site sahibi beni buradan kovana dek buradayım ve yönetimde olduğum sürece bu gibi konuları sileceğim . Itirazı olan süpermodlara bildirir gereği yapılır .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her rahat lafıma uyarı veriliyor diye kızıyordum ama biraz disiplin gerekli bir şey galiba. Hem modlar bile almış işte. :D Rahat bir ortam olunca herkes saçmalamaya başlıyor, bunu bazı forumlarda görüyorum. Ki zaten buradaki ortam da fazlasıyla rahat. :D Hatta kızıyordum bu modların işi gücü yok mu da ona buna uyarı veriyorlar, uyarıyorlar diye ama uyarılmayınca görüyoruz ne olduğunu. Gayet iyi bir önlem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...