Jump to content

Karanlık bir şey

Lucinda

Önerilen Mesajlar

Az önce bir şey oldu.Behretiye dualarına bakıyordm ve Keririn diye bir şey gördüm.100 kere adını söyledim öyle geliyomuş.Neyse tabi adrenalin doldum ve şu anda bile titreyerek yazıyorum.Okuduktan sonra bir şey olmadı bende camda bi sigara tüttürdüm.Cam caddenin arka tarafına bakıyor yani aşağıda baya bi boşluk var tenha yer burası.Neyse aşağıda da kocaman bir ağaç var ağacın dibinde duvar var.Duvarda garip bir karartı gördüm önce ağacın gölgesi sandım ama hareket ediyodu! Sanki siyah bir dumanın yansıması gibiydi.Duvarın sonuna kadar gelip geriye gitti ve kayboldu.Ağacın gölgesi olmadığına eminim çünkü tüm ışıkların geldiği açılara baktım.Ki zaten rüzgar da yoktu ki ağaç hareket etsin.Zaten daha önce orada öyle bir şey de görmedim.Şimdi gerçekten korkmaya başladım.Acaba o neydi? Yani çağırdığım keririn olabilir mi?Gerçi doğruluğunu bile tam bilmiyorum.Ve odamda çağırırken neden aşağıda belirsin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu azameti okumayı aralıksız riyazet halinde devam edilir ise ancak işe yarar malesef :) en azından bir 100 günlük süreleri vardır bu tür uygulamaların ve kesin garantisi de yoktur. O kitap bende de var. ve sitede İslami havvas uygulamalarının paylaşımı yasaktır. Yukarıdaki mesajlarından birini bu yüzden siliyorum.

Yaşadığın şeye gelirsek yaptığın şeyle alakalı değil. Amma velakin daha önceden herhangi bir şekilde iletişim denedi isen , fincan , mendel , ayna vs gibi davetlerle bunlardan kalma bir şeyler oldu ise onları tetiklemiş olabilirsin.

Böyle bir şey de yapmadıysan psikolojiktir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o gün aslında fincan olayını denemiştim :)

Aferim :) şimdi olayın sıcaklığıyla kendini ve ortalığı velveleye verme. Yeterince korktuğuna göre elindeki dökümanları kurcalamayı bırak ve inancın doğrultusunda yani inandığın şey ne ise ona sığın. Artık bir defetme ritüeli mi yaparsın dua mı edersin o sana kalmış. Ondan sonra bir kaç hafta uğraşma bu işlerle bir şey olmazsa demek ki psikolojikmiş sen de yaşadığın korkudan bir ders çıkarıp ne yapmak istediğine karar verip adımlarını daha temkinli atarsın. Her gördüğünü denemezsin. Ha sıkıntı devam ederse de sitede korunmak için çok çeşitli yöntemler var ve hepsi de işe yarıyan kendimizin de denediği yöntemlerdir. İçlerinden birini veya istersen hepsini deneyebilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aferim :) şimdi olayın sıcaklığıyla kendini ve ortalığı velveleye verme. Yeterince korktuğuna göre elindeki dökümanları kurcalamayı bırak ve inancın doğrultusunda yani inandığın şey ne ise ona sığın. Artık bir defetme ritüeli mi yaparsın dua mı edersin o sana kalmış. Ondan sonra bir kaç hafta uğraşma bu işlerle bir şey olmazsa demek ki psikolojikmiş sen de yaşadığın korkudan bir ders çıkarıp ne yapmak istediğine karar verip adımlarını daha temkinli atarsın. Her gördüğünü denemezsin. Ha sıkıntı devam ederse de sitede korunmak için çok çeşitli yöntemler var ve hepsi de işe yarıyan kendimizin de denediği yöntemlerdir. İçlerinden birini veya istersen hepsini deneyebilirsin.

aslında korunmak için bir şey yapmamayı düşünüyorum böylece belki ilerleyen zamanlarda bu tür karşılaşmalara daha açık olabilirim diye düşünüyorum :woot:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce bir şey oldu.Behretiye dualarına bakıyordm ve Keririn diye bir şey gördüm.100 kere adını söyledim öyle geliyomuş.Neyse tabi adrenalin doldum ve şu anda bile titreyerek yazıyorum.Okuduktan sonra bir şey olmadı bende camda bi sigara tüttürdüm.Cam caddenin arka tarafına bakıyor yani aşağıda baya bi boşluk var tenha yer burası.Neyse aşağıda da kocaman bir ağaç var ağacın dibinde duvar var.Duvarda garip bir karartı gördüm önce ağacın gölgesi sandım ama hareket ediyodu! Sanki siyah bir dumanın yansıması gibiydi.Duvarın sonuna kadar gelip geriye gitti ve kayboldu.Ağacın gölgesi olmadığına eminim çünkü tüm ışıkların geldiği açılara baktım.Ki zaten rüzgar da yoktu ki ağaç hareket etsin.Zaten daha önce orada öyle bir şey de görmedim.Şimdi gerçekten korkmaya başladım.Acaba o neydi? Yani çağırdığım keririn olabilir mi?Gerçi doğruluğunu bile tam bilmiyorum.Ve odamda çağırırken neden aşağıda belirsin?

Tamamen vesvese yapmışsın.Kendi bilinç altında oluşturduğun korkunun esiri olmuşsun.Ben günlerdir Keririn esmasını her gün 100 defa okuyorum ve hiçbir şey görmedim henüz.Böylesine mesajlarla uygulama yapacak kişilerin cesaretini kırıp korku aşılamaya gerek yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sana başka bir konuya yazdığım cevapla karşılık vereyim. İşe yarar . İşte Yöntem :

Böyle şeyleri koruma çemberi yaparak defedebilirsin .

Yapman Gerekenler :

8 defa Ayetel Kürsü okunur ama her okunuşun farklı amacı vardır.

1. Okunuş Sağa Üflenir. Sağ Tarafın Korunsun Niyeti İle.

2. Okunuş Sola Üflenir. Sol Taradın Korunması Niyeti İle.

3. Okunuş Ön Tarafa Üflenir. Ön Tarafın Korunması Niyeti İle.

4. Okunuş Arka Tarada Üflenir. Arka Tarafın Korunması Niyeti İle.

5. Okunuş Üst Tarafa Üflenir. Üst Tarafımızın Korunması Niyeti İle.

6. Okunuş Alt Tarafa Üflenir. Alt Tarafımızın Korunması Niyeti İle.

7. Okunuş İçimize Üflenir. Yani Ayetel Kürsü Okuyup Nefesimizi İçimize Çekeriz.

8. Okunuş 360 dereceye dönülerek üflenir. Yani Ayetel Kürsü Okuyup 360 Derece Dönerek Üfleriz.

Not:Yazmayı unutmuşum da bunu yaparak sevdiklerini de korumaya alabilirsin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sana başka bir konuya yazdığım cevapla karşılık vereyim. İşe yarar . İşte Yöntem :

Böyle şeyleri koruma çemberi yaparak defedebilirsin .

Yapman Gerekenler :

8 defa Ayetel Kürsü okunur ama her okunuşun farklı amacı vardır.

1. Okunuş Sağa Üflenir. Sağ Tarafın Korunsun Niyeti İle.

2. Okunuş Sola Üflenir. Sol Taradın Korunması Niyeti İle.

3. Okunuş Ön Tarafa Üflenir. Ön Tarafın Korunması Niyeti İle.

4. Okunuş Arka Tarada Üflenir. Arka Tarafın Korunması Niyeti İle.

5. Okunuş Üst Tarafa Üflenir. Üst Tarafımızın Korunması Niyeti İle.

6. Okunuş Alt Tarafa Üflenir. Alt Tarafımızın Korunması Niyeti İle.

7. Okunuş İçimize Üflenir. Yani Ayetel Kürsü Okuyup Nefesimizi İçimize Çekeriz.

8. Okunuş 360 dereceye dönülerek üflenir. Yani Ayetel Kürsü Okuyup 360 Derece Dönerek Üfleriz.

Not:Yazmayı unutmuşum da bunu yaparak sevdiklerini de korumaya alabilirsin...

7. ile 8. yi yani sırasını değiştirebilirsin . Bence .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...