Jump to content

Karanlığın Arka Yüzü (Türkçe Belgesel)

Aun

Önerilen Mesajlar

Yeni bir belgesel.Karanlığın Arka Yüzü.

Konular:

Deccal sistemi,İlluminati,din aykırı felsefelerin açık noktaları vs.

Karanlığın Arka Yüzü Bölüm 1: İlluminati Nedir? Amaçları Nelerdir? Deccal Sistemi Nedir?

http://www.youtube.com/watch?v=Q7529rhpjHc

Karanlığın Arka Yüzü Bölüm 2:Günümüz Hz.İsa Yalanı Ve İlluminati Kiliselerde

http://www.youtube.com/watch?v=UJkxU9UntYA

devamı belgesel eklendikçe paylaşılacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ölesiye sıkıldım bu illuminati olayından. Bir sürü komplo teorisi haksız çıkıyor ama vazgeçilmiyor önlerindeki maçlara bakıyorlar :) En son Londra olimpiyatlarında illuminati bombalar patlatacaktı onu bekliyorduk olmadı ama olsun illaki patlatırlar ;)

Bir mitar komplo teorisi eğlencelidir ama bu illuminati olayı sıktı hakkaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012de büyük bir olay olmazsa yalan olduğu kesinleşecek... Çünkü 11 yılda bir süper ayin yapıyorlar.Örneğin 2001de ikiz kule olayları.Olaylar yalan ama sonuçta amerikanın afganistanı işgal etmesine yetecek kadar vakit kazandırdı.Şimdi kim bilir ne yapacaklar...

Ekleme:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki 1990'da ne olmuştu? hani 11 yılda bir ya merak ettim? Benim bildiğim en kayda değer olay komünizmin yıkılması ve 1. körfez savaşıydı ama ona bakarsanız 1998-99 arası kosova savaşı çok daha monumental bir olaydır tarihte bana göre.

Şimdi hersene birşeyler oluyor 2012 yılında olan bir terör olayını veya büyük bir doğa olayını illuminatiye yamamak çok kolay iyide 2013'teki bir olayıda yamayabiliriz. Kısacası saçmalık koca dünya 7 milyar kişi rahat durmuyor ki birader onlar dursa doğa rahat durmuyor ee oldu seç içinden cımbızla aha bu illuminati aha bu haarp aha bu bop diye dağıt dur. Yiyen çok nasılolsa.

Yazık insanlardaki bu birşeylere inanma, düşman yaratma açlığı çok üzücü çok üzüyor beni, çok zavallıca geliyor sözüm meclisten dışarı.

Ayrıca amerikanın afganistanı işgali için illa buna ihtiyaç yoktu rusya işgal ettiğinde sebep mi aradı allasen gitti işgal etti, amerika çok mu sebep arıyor sanki. Ayrıca bana anlatırmısınız amerikanın afganistanı işgalindeki kazanımı nedir? Hakkaten nedir? Gaz, petrol? ikiside var afganistanda ama ortam yüzünden değerlendirelemiyor doğrudüzgün mesela bir ıraktaki gibi.

Birde thyke00 nckli kullanıcının dediği tarihsel cahillik var ki evlere şenlik. Horus ile deccal'in aynı kefeye konması! (The eye of horus herşeyi gören göz deccal'de tek gözlü olacakmış ya gerçi onunki herşeyi gören göz değil ama olsun tek göz benzeşmesi var kullanırız cahil çok balıklama atlar)

Gerçekten üzücü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hristiyan kilisesi güçlenince eski halk dini ve inançlarını yasaklar terör yaratır eski tanrıların hepsini şeytan ve demon ilan eder aynısı müslümanlıkta da görülüyor malasef geçmişte insanlar bu tanrılara inanmışlar tapmışlar bizde şimdi hepsini şeytan olarak görüyoruz... Evet kötü niyetli insanlar var ve bunlar kendi çıkarları doğrultusunda haraket ediyorlar alsında insaların geneli kendi çıkarları doğrultusunda haraket eder ama durup dururken geçmişte insanların inandıkları bu tanrılara çamur atmak bana doğru gelmiyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Saçmalıklar en başından başlıyor zaten. Amon-Ra'nın tek gözü kör değildir. Herşeyi gören göz Amon-Ra'nın değil Horus'un sembolüdür. Amon-Ra'nın sembolü güneştir.

Gerisine yorum yapmaya bile değmez. Her gözünü parmağına götüren, her tek gözünü kapatan, her çizgi film, her ünlü olupta parayı çuvalla götüren illuminatici oluyor anasını satim. Zihniyetinize tüküreyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu saçma videolara "belgesel" demek tüm belgeselcilere yapılan bir hakarettir.

Daha ilk başta saçma sapan bir tarihçeyle başlıyor. Ezoterizm ve paganizm adına hiçbirşey bilmeyen birkaç ergenin kuruntusundan başka bir şey değil. Tanrıları sözde Horus / Ra mış... Buradan bile bu insanların cehaleti okunuyor =) Horus ile Ra aynı tanrı değildir. Horus ile Deccal'i bir tutmak ise ayrı bir trajedi.... Horus'un gözü (ki aslında Ra'Nın gözüdür. Ra'dan sonra Antik Mısır'ın hükmü Bakire İsis'in oğlu güneş tanrısı Horus'a geçince -bu size bir başka semavi miti hatırlatmıştır eminim- gözetme yetkisi de Horus'a geçer. Böylece Horus'un gözü olarak anılır. Güneş tanrılarının hepsinde vardır bu. Kaldı ki hiçbir mısır tanrısı (horus ve Ra dahil olmak üzere) tek gözlü veya kör değildir. Aynı göz tarih boyunca kullanılagelmiştir. Mesela Fatma Ana'nın elinde. Yakında bu adamlar çıkıp Fatma anayı da illimunati üyesi veya deccal yaparlar =))

Eğer illimunatiye hizmet eden birileri varsa, kesinlikle böyle uydurmasyon videolar /kitaplar vs.. hazırlayıp, halk arasında gereksiz yaygara ve paranoya çıkaran cahil insanlardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu saçma videolara "belgesel" demek tüm belgeselcilere yapılan bir hakarettir.

Daha ilk başta saçma sapan bir tarihçeyle başlıyor. Ezoterizm ve paganizm adına hiçbirşey bilmeyen birkaç ergenin kuruntusundan başka bir şey değil. Tanrıları sözde Horus / Ra mış... Buradan bile bu insanların cehaleti okunuyor =) Horus ile Ra aynı tanrı değildir. Horus ile Deccal'i bir tutmak ise ayrı bir trajedi.... Horus'un gözü (ki aslında Ra'Nın gözüdür. Ra'dan sonra Antik Mısır'ın hükmü Bakire İsis'in oğlu güneş tanrısı Horus'a geçince -bu size bir başka semavi miti hatırlatmıştır eminim- gözetme yetkisi de Horus'a geçer. Aynı göz tarih boyunca kullanılagelmiştir. Mesela Fatma Ana'nın elinde. Yakında bu adamlar çıkıp Fatma anayı da illimunati üyesi veya deccal yaparlar =))

Eğer illimunatiye hizmet eden birileri varsa, kesinlikle böyle uydurmasyon videolar /kitaplar vs.. hazırlayıp, halk arasında gereksiz yaygara ve paranoya çıkaran cahil insanlardır.

Dabbe'nin son filmi nazar boncuğu ve fatma'nın elini deccalin sembolü olarak gösterdi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ölesiye sıkıldım bu illuminati olayından. Bir sürü komplo teorisi haksız çıkıyor ama vazgeçilmiyor önlerindeki maçlara bakıyorlar :) En son Londra olimpiyatlarında illuminati bombalar patlatacaktı onu bekliyorduk olmadı ama olsun illaki patlatırlar ;)

Bir mitar komplo teorisi eğlencelidir ama bu illuminati olayı sıktı hakkaten.

evet hiçbir şey olmadı fakat haberlerde olimpiyat yakınlarında bir yerde londranın en büyük yangını çıktığını -olimpiyatların bittiği gün- dinledim .Bunu da eklemek istedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tek katlı bir geridönüşüm merkezinde çıkan yangının nedeni belirlenemezken, Londra İtfaiye Komiseri Ron Dobson, son birkaç yıldır başkentte bu büyüklükte bir yangın görmediklerini söyledi. Dobson, olimpiyat köyünün ve spor merkezlerinin yangından etkilenmediğini ve yangında kimsenin yaralanmadığı açıklandı.

"Son birkaç yılda görülen en büyük yangın"

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güldüm gerçekten , birkaç ergenin hazırladığı videolar , belgesel olmuş... :D

Tamam , herkes şeytana tapıyor napalım ? Fırınlarda yakalım mı ?

Bilgi kirliliği işte. Bırakın artık bu ergenlikleri . Azıcık kendiniz olun .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

''bilgisizlik'' videosunu izlediğimde kendine her nekadar belgesel yakıştırması yapsada, objektiflikten uzak tam anlamıyla ''yanlı'' bir şekilde hazırlanmış ''bu şeye'' ki kendisi sürekli bu isa bu isa demekte bi çektir git diyorum.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...