Jump to content

gördüğüm varlıklar neyin nesi?

bigbang

Önerilen Mesajlar

selamlar. ben bengi. bi süredir burayı takip ediyorum. ve bunları yazıp sebebini öğrenebileceğimi düşündüm...(konuyu nereye açmam gerektiğini de pek bilemedim)

neyse efendim konuya geleyim...

:ermm: yaklaşık bir yıldır sadece bana iyi geldiğini düşündüğüm için meditasyonlar ve enerji çalışmaları yapıyorum. ancak son zamanlarda başıma garip olayla gelmeye başladı...

bi süre önce rüyalarımla hiç alakası yokken bile uyandığımda gözlerimin önüne bordo gibi kırmızı gibi bir rengi olan bir ejderha gelmeye başladı. izlendiğimi hissediyordum.

bununla aynı zamanda (ilgisi olup olmadığını bilmiyorum) agresif, sağı solu belli olmayan bir insan oldum çıktım. (ayıptır söylemesi genelde çok tatlıyımdır :D ) üzerimde devamlı bana ait olmayan kötü bir enerji hissediyordum. çalışma yapmayı bıraktım... neyse efendim. bir süre sonra sevgili ejderham beni terk etti. bu ancak enerjiyi yine hissediyordum... 3 gün içinde bu defa da şakacı bir varlıkla bir tanışıklığım oldu. :) uyurken saçlarımı çekmeler, evde yalnızken eşyaları oynatıp kapıları açmalar vs. çok yaramazdı yani :) bu sırada ben tabi kafamı kaldıramıyorum. üzerimde devamlı bir uyku ve miskinlik hali, yine agresiflik var... odamı ve evimi arındırdım tuz ve su yardımı ile. daha sonra bir arkadaşım mercan bir kolyeyi çalışmalarımda ve günlük hayatımda kullanmamı istedi. arındırıp kullanmaya başladım. şakacı arkadaşın yaptıklarını görmezen gelmeye başladıım. gece üstümden pikemi çekerdi küfredip -orda olduğunu tahmin ettiğim yöne- yumruk atar tekrar yatardım filan... neyse ki gün geçtikçe koruyucu dualarımla, mercan kolyemle, ve çalışmalarımla atlattım sanırım.

bu defa da etrafımda ya kendimi ya da başka kişileri görüyorum. mesela, annemin yanında ben oluyorum. ama aslında burdayım. :D otobüste yanıma küçük tatlı bi kız oturuyor gülümsüyor bana, sonra hoop gelip üstüne birisi oturuyor :D yani bunun gibi şeyler. arkadaşımla konuşurken ben değil biz diyorum filan... ha bir de daha önce annem uyurken telepati ile rüyasını yönlendirmeye çalışmıştım. sanki bunun gibi bir şey oldu. arkadaşımla sohbet ederken, aklımda "sen kimsin, nerden anladın?" diye düşünceler belirdi. yani aslında benim düşüncelerim değil. birisi ya da bir şeyin düşüncesi. :) yanımdan birisi geçmiş gibi hissettim ürperdim falan. neyse işte.

sözün kısası, efendim bunlar ne böyle? neden ben? neden ? niçin? :) bi yardım ederseniz sevinirim. bir de devam etmemesi için ne yapabilirim?:blink:

uzuuun uzuun yazım için özür diliyor ve cevaplarınızı bekliyorum... saygılaar sevgileeer :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerebileceğim tek şey psikiyatri desteği ilaçlarla. Tabi öncesinde psikolog olabilir. Ama ilaçlarla kafanızı rahatlaştırıp bir süre sonra bırakabilirsiniz. Yoksa böyle şizofrene doğru gider. Öncelikle ailenizden size inanacağını düşündüğünüz birinden sizi izlemesini söyleyin. Yanlış bişeyler varsa, sizin fark edemediklerinizi fark edip size söyleyecektir. Yada gerekeni yapacaktır.

Eğer siz yok bu benim hayal dünyam değil harbiden var böyle bişey kardeşim diyorsanız. Sapık olmayan bi cinci hoca bulmanız sizin açınızdan iyi olacaktır. Okusun üflesin bi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aileme anlattım zaten. ve izlemedeyim. farkettikki gerçekten hayal değil. zaten yıllar önce buna benzer bir olayda benmişim gibi ablamla konuşan bi arkadaş vardı :) yani benim kılığımda. önceleri ailem göremiyodu. ama sonra onlara da sarınca beni direkt bi şifacıya götürdüler. bi süre sonra kesildi zaten. :) hayal dünyasıyla ilgili bi şey olsa ve bunlar gerçek olmasa zaten farkederdim emin olun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle doktora, psikiyatriste gitmenizi önermiyorum. Sizde şizofreninin başka hiçbir belirtisi olmamasına rağmen bu yazdıklarınızı doktora anlattığınız taktirde size direkt şizofren teşhisi koyup ağır ilaçlara başlayacaktır. Bunun yerine cinci hoca veya büyücülerden değil, direkt demonologlar veya majisyenlerden bir inceleme talep etmelisiniz. Majisyenlerin çoğu bunu reddedecektir ama demonologlar incelemeyi direkt kabul edecektir. İnceleme sonucuna göre doktora başvurmanızı öneriyorum. İncelemede sorunun gerçekten varlıksal olduğu saptanırsa (olayın halen devam ediyor olması gerekmez, geçmişte yaşanan olayların izleri üzerinizden uzunca bir süre okunabilir) doktora ihtiyacınız olmayacaktır. Türkiye'de ciddi anlamda, bu işi para için yapmayan 2 demonolog tanıyorum, bunlardan başkası olduğunu sanmıyorum, ancak bu kişilere ulaşmak zordur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pardon ama benim amcam psikiyatrist zaten. bundan sonra gelecek cevaplar için de söylüyorum bunu. ve daha 2 gün önce anlattım, şüphelendi evet ama gayet emin psikolojik bi rahatsızlığım olmadığından. bana da birisi böyle anlatsa ben de şizofren olduğunu düşünürüm :) emin olun başka insanların ya da başka varlıkların enerjisini hissedecek kadar açıktır algılarım. ben evde yabancı bi enerji hissediyorum ama varlık ya da başka bi şey olup olmadığını anlayamıyorum.

artık ne ya da neden olduğunu çok önemsemiyorum zaten. yeter ki beni ve annemi rahatsız eden bu şeyden kurtulayım. yapacak bi şeyler var mı? evde kendi başımıza yapabileceğimiz bi çalışma-bi ritüel?

sirius tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şaka gibi.Kimse etkili bir çözüm önermemiş.Psikiyatrist falan...Sayın Bigbang

Ben bu işin uzmanı değilim ama siz bi moderatörlerden izin alın.İzin verirlerse özel mesaj ile uygun bir saatte mesaj atın sabahın köründe mesaj atıp ta rahatsız etmeyelim sonra...Zaten hep bizim için çalışıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşın anlatığı şeyler çok farklı yerlere çekilebilir , nazar sende varsan mutlaka kendine bi okut , nazar bilirsin big ban mutlaka değe bilir, bircok insan nazara değer .

Gördüğün ejderha sadece bir rüya bunu böyle kabul et biliyorsun ki gerçek bir hayatta gerçek bir ortamda bir ejderha olamamalı çünkü mitolojik bir varlık ve üstelik sapıtma noktasına varmamak için benden öneri.

Fantastik bir düşünceye sahip olup özel hayatında heroin gibi maddeler kurlanıyorsan bu gördüklerine bence hiç şaşma ama yok ben böyle uyuşturucular kurlanmıyorum diyorsan o zaman senin içinde bir takım şeylerin eksik olduğunu ve bu eksikleri bulup telafi etmek zorundasın bu hayal dünya dan çıkmak için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yazdıklarınızdan bu durumdan memnun olduğunuzu hissettim. Yani aslında kendinizin farklı olduğunu düşünüyorsunuz ve bundan memnunsunuz. Muhtemelen bunun geliştirilebilir bir yetenek olup olmadığını merak ediyorsunuz. Fakat daha önce bunu içeren yazılar okumuş ve hoşunuza gitmiş, heveslenmişseniz bilinçaltınızın bir oyunu olabilir diye düşünüyorum. Çünkü bu tür şeylerin ciddi ciddi başına geldiği insanlar zaten bir çok şeyden haberdar olan insanlardır. İki meditasyon, çakra çalışmasıyla yoğun olarak hissedilebileceğini düşünüyorum. Özelliklede o gördüğünüz halüsinasyonlar, çocuk görüntüleri filan..

Burdaki birçok kişininde inanmama sebebi bu. Yani bağlantılı değiller. Hepsi daha önce farklı yeteneklerle ilgili okuduğum yazılarda bulunan ama birbiriyle alakası olmayan belirtiler. Siz hatırladıklarınızdan ortaya karışık yapmışsınız bu yüzden ciddiye alınmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşın anlatığı şeyler çok farklı yerlere çekilebilir , nazar sende varsan mutlaka kendine bi okut , nazar bilirsin big ban mutlaka değe bilir, bircok insan nazara değer .

Gördüğün ejderha sadece bir rüya bunu böyle kabul et biliyorsun ki gerçek bir hayatta gerçek bir ortamda bir ejderha olamamalı çünkü mitolojik bir varlık ve üstelik sapıtma noktasına varmamak için benden öneri.

Fantastik bir düşünceye sahip olup özel hayatında heroin gibi maddeler kurlanıyorsan bu gördüklerine bence hiç şaşma ama yok ben böyle uyuşturucular kurlanmıyorum diyorsan o zaman senin içinde bir takım şeylerin eksik olduğunu ve bu eksikleri bulup telafi etmek zorundasın bu hayal dünya dan çıkmak için.

düşündüklerinizin hepsi hatalı ve yanlış bence. ve madem gerçek ortamdan bahsediyorsunuz böyle bir forumda ne işiniz var acaba? neyse dediğim gibi bu konu hakkında çok yanıldığınızı bizzat deneyimlemiş oldum. hayal dünyasıymış :)) bir şey demiyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

odanı kör nokta kalmayacak şekilde kameralar yerleştir. 1 hafta boyunca kameraya al. ilgini çeken birşeyler olursa o kısımları ilgili kişilere göster. illa ki bu forumdan yada başka kişilerden yardım gelir. (ve sapık hocalara karşı uyanık ol)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

(Anladığım dil ve kelimelerle yazmaya çalışıcam yanlış bi kelime varsa düzeltmemeniz daha iyi :D )

Bengi , yaptığın şey nazar değil bu bir. Meditasyon ve Enerji çalışmalarına başladığında yeni başlıyorsan veya enerji akışını kontrol edemiyorsan korunmanı tavsiye ederim dini inancın neyse ona göre bu iki. Diğer noktada Senin yumruk atmaya çalışman vs. onların eğlencesi olduğun yönünde bi gerçektir ki şakacı değil muhtemelen bi çocuktur daha. Burdanda varmak istediğim sonuç Bengi Yıldızın Düşük yani kolayca etki altına alınabilir telkine elverişli bilinçini çok fazla şeyle yüklemiş ve bu yönde yaptığın bi hata yani enerjini kontrol edemeyip onlara taviz vermen , yıldızınında düşük olması nedeniyle uğraşılır olmuşsun ki ardı arkası kesilmez bu yönden teneddütün olmasın. Kurtulma yöntemine gelince , Yak kurtul veya bi tılsım yap kurtul diye bi olay mevcut değil senin konumundaki bi insan için Hergün düzenli olarak yapacağın şeyler etkili olur ki bunlar yaklaşık 10 - 15 saniyeni alıcak şeyler. Kesinlike hocadır vs. güvenme Dini inancın ne ise dediğim yön şu Müslümansan Allah'a Hristiyansan İsa'ya vs. güvendiğin için onun verdiği özgüven ve koruyucu halka birbirini tamamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herseyede bı cevap !!!! sende olmasını ıstıyorsun bence...hıc ılgılenıp ugrasma zamanla kaybolur

yani pardon da konuyu ben açmışım ve soru sormuşum farkındaysan :) cevap vermememi mi istiyosun?

zaten uzun zamandır olmuyo demişim cevaplara da :) sen neyin derdine düştün bu kadar anlamadım ki :)

konu hakkında değil de şahsıma yorum yapacaksan cevap vermenin ne anlamı var ayrıca :) ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak şaka yapmadığını farz ederek söylüyorum üçüncü göz diğer değişle kalp gözün açılıyor olabilir.Bide bu nedir yaw bir demologa git felan cami hocaları bilmez.Arkadaşım cami hocalığını para için yapan vardır bunu anlarım.Hem senin bildiğin iki cafcaflı Em dalgası ki gücü felan bizde biliyoruz.Mevlananın levitasyon hikayelerini oku tavsiye ederim.Birde asıl eski insanlarımız bu ilimleri iyi bilirdi şimdi biz onlara göre taş devrinde sayılırız.Arkadaşa gelince üçüncü gözü açılmaya başlayan insanların beyni başka varlıkları tanımlamaya çalışırken farklı farklı şekiller görür kimisi kanatlı melek gördüm der kimisi ters ayaklı bi adam gördüm der kimisi ejderha gördüm der.Ben senin gözünün içine bakmadan seni görmeden anca bunu söyliyebilirim.Ben kimseyi yargılayacak mevkide değilim.Fikirlerim sabit değildir tartışalım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak şaka yapmadığını farz ederek söylüyorum üçüncü göz diğer değişle kalp gözün açılıyor olabilir.Bide bu nedir yaw bir demologa git felan cami hocaları bilmez.Arkadaşım cami hocalığını para için yapan vardır bunu anlarım.Hem senin bildiğin iki cafcaflı Em dalgası ki gücü felan bizde biliyoruz.Mevlananın levitasyon hikayelerini oku tavsiye ederim.Birde asıl eski insanlarımız bu ilimleri iyi bilirdi şimdi biz onlara göre taş devrinde sayılırız.Arkadaşa gelince üçüncü gözü açılmaya başlayan insanların beyni başka varlıkları tanımlamaya çalışırken farklı farklı şekiller görür kimisi kanatlı melek gördüm der kimisi ters ayaklı bi adam gördüm der kimisi ejderha gördüm der.Ben senin gözünün içine bakmadan seni görmeden anca bunu söyliyebilirim.Ben kimseyi yargılayacak mevkide değilim.Fikirlerim sabit değildir tartışalım

öncelikle ciddiye aldığın için teşekkürler. bi ara bunlarla baş etmeyi ve az da olsa görmeden gelmeyi öğrenmiştim ve işe yarıyordu. artık renkler çok parlak sesler çok yüksek filan da gelmeye başladı başkalarının duyamadığı sesler de cabası.. bilmiyorum neden oluyor..

artık ejderhayı olsun başka bi şeyi olsun görmüyorum. ama yalnızken bile yalnız olmadığımı ve yanımdan birisinin geçtiğini filan hissediyorum. garip titreşimler ve serinlik halinde... uzun süre engellediğim için olduğunu düşünüyorum, engellemeseydim görmeye devam ederdim sanırım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farklı bir konuda açıklama yaptımıştım umarım yararı olur.

http://www.gnoxis.com/korkumu-yenmem-icin-bana-yardim-edin-54728.html

Ayriyetten söyleyebileceğim onları en yakın arkadaşın olarak gör.Korkma ama sevgide duyma.Onlara inanmayana gelmezler.Onlara inanma.Kafanda takıntı yapmamaya çalış.Düşünmemeye çalış.Tavsiyem animasyon aile filmleri izle.Beni her zaman mutlu etmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...