Jump to content

yardıma ihtiyacım var...

minzi

Önerilen Mesajlar

direk olarak konuya girmek istiyorum...

son zamanlarda hiç bişi yapmamama rağmen duru sezim birden bire ilerlemeye başladı. kahve falı veya birinin yüzüne baktığımda bazen o bile gerekmiyor ki sadece onu düşündüğümde o an ne hissettiğini ne yağtığını sezebiliyorum. bununla birlikte fısıltılar ve dokunuşlar artmaya başladı. daha öncede vardı ama son zamanlarda özellikle dün gece delirecek duruma geldim kendime geldiğimde yatağımın kenarında dizlerimin üstünde çökmüş bi vaziyette sallanırken bulkdum kendimi. bu durum beni artık aşırı derecede rahatsız ediyor ve bilmek istiyorum şizofren miyim yoksa farklı bişimi? ve yapabileceğim şeyler varmı... doktorum bana şizofren olma ihtimalimin olmadığını ve nedenini anlattı buna rağmen testler yaptık ama yine şizofren olmadığımı söyledi. ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. ve ben şizofren olmak istemiyorum bu konu hakkında düşüncelerinizi söyler misiniz?...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paranormal bir şeye yormak ne kadar mantıklı bilemedim. Ancak bedeninin sen kendinde değilken hareket etmesi, sesler duymak ve bunla beraber gelen duruhis, durugörü gibi psişik yeteneklerde artış bir varlık durumunu işaret ediyor olabilir. Eğer posesyon vakası ise inancına uygun korunma çalışması yapmanda fayda var. Forumda bu konuda çeşitli paylaşımlar mevcut. Eğer bir evcil hayvan edinirsen de senin için iyi olabilir. Ne de olsa onlar bizden daha net duyar ve görür farklı boyutsal varlıkları. Eğer böyle bir durum varsa ortaya çıkar.

İkinci ihtimal ise tamamen psikolojik etkenler. Anlattıkların kadarıyla ve eski mesaj/konularına baktığımda gördüğüm kadarıyla psikotik depresyon ihtimali yüksek görünüyor. Benim burada ilaç tavsiye etmem doğru olmaz ki zaten ilaçların çoğu artık reçete ile satılmakta. Devlet hastanelerine psikoloji açısından hiç güvenemiyorum bu sebeple özel bir merkeze gitmeni tavsiye ederim. İçerisinde hem psikiyatr hem psikolog bulunan bir merkez. Bazen 1 seansta teşhis koyulabilse bile 3-4 seansı bulabilmekte. Psikologtan bir şey saklamaya çalışma bu yüzden. Aynı şekilde bir seansta senin bir şeyin yok diyen psikologa da bir daha gitme.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki teşekkür ederim. ama evimde iki tane su kaplumbağam var. onları dışarı çıkartıp halının üstüne koyduğumda çok rahatlarken bi noktaya kitlenip birden kabuklarının içine giriyorlar ve aynı anda yapıyolar bunu. aynı zamanda geceleri köpekler pencereme bakarak havlamaya başlıyo her gece değil ama bu çok sık oluyo. pencereme bakıp sürekli delirmişcesine havlayan 7-8 tane köpek. bi arada kapımda sık sık ölü kuşlar buluyordum. ama bilmiyorum. ilaç kullanıyorum zaten. ama etki etmiyo. risperdal lustral prozac xanax... bunların hiç biri işe yaramadı. dua ederken rahatladığımı hissediyorum ama uda psikolojik olabilir. karar veremiyorum....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne kadar psikolojik olursa olsun seni rahatlatıyor mu, rahatlatıyor gerisine bakma :) Nasıl kendini rahat ve iyi hissediyorsan öyle yap. Korunma yöntemlerini uygulamakta psikolojik açıdan seni rahatlatıcaktır. Eğer bir şey varsa da ona karşı da önlem almış olursun :) O kadar ilaç kullanmanın yan etkisi olarakta bir şeyler yaşıyor olabilirsin. Ama dediğim gibi korunma yöntemlerini uygulamak senin açından iyi olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kadar uğraşmak yerine olaya daha basitçe yaklaş , kendini yanında iyi hissettiğin birinden yardım iste derim . En azından rahatlayana ve sesler kesilene kadar .

yanında iyi hissettiğim insanlar şu an uzaktalar... bu nedenle onu yapamam. daha basit nasıl düşünebilirim peki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...