Jump to content

7 Çatalla cin çağırma ritüeli

TaiNTeD_LoVe

Önerilen Mesajlar

Merhaba, asıl meseleye geçmeden önce mekan ve kişiler hakkında bilgi vermek istiyorum;

Biz Edirne de okuyan, 4 kişi aynı evde kalan bir öğrenci topluluğuyuz.

Olay; Yan odamızda kalan Okan isimli arkadaşımızın 7 çatalla çin çağırabileceği(idi)

2013-02-24 07.02.59.jpg2013-02-24 07.04.04.jpg2013-02-24 07.06.53.jpg2013-02-24 07.07.12.jpg2013-02-24 07.07.26.jpg2013-02-24 07.07.52.jpg2013-02-24 07.08.20.jpg2013-02-24 07.10.46.jpg2013-02-24 07.11.37.jpg2013-02-24 07.11.54.jpg2013-02-24 07.12.03.jpg

Olay gösterildiği gibi, 6 şerit kesilmiş tuvalet kağıdı, yandan ikiye katlanıp ortaya çatal konulup sağa doğru sarılıyor, üzerine havlu örtülüyor ve odada bulunan kişiler ellerini üst üste koyup en alttaki kişi 3 kulluallah 1 elham okuyup havlunun üzerine bütün parmaklarını birleştirip bir kere vuruyor (vurma kısmını fotograflamayı unutmuşum kusura bakmayın.) Çatallardan peçeteler çıkarılırken peçeteler çataldan direk ayrılıyor (bende 3 tanesi ayrıldı) işin tuhafı peçetede hiçbir şekilde bir yırtılma olmuyor. Tık diye hemde.

Uykusuzluk ve bol kafeinin etkisiyle anlatımda biraz saçmalamış olabilirim kusura bakmayın. Konu ile ilgili bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Dipnot: 2.deneme inanmayıp çatalları kendim seçip tuvalet kağıdını başka bir ruloyla değiştirip aynı arkadaşlar tekrar yaptık, çatalda veya tuvalet kağıdında hiçbir şekilde bir ilizyon yok.

Tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunu bir arkadaşta yaptı bana, cin çağırma değil bir dedeyi çağırarak fal yöntemi diye gerçekleştirdi... Tabi ilk seferde şaşırtıcı gibi oluyor açık kapalı olma ihtimaline göre (bazen kapalı bazen açık) kaç vadede dileğinin olacağını söylüyor. Ama birkaç dakikalık bir uğraş ile işin olayını çözdüm, katladıktan sonra açarken hangi kağıdı tutarak açtığınız ile alakalı konu..

yani şöyle detaylandırayım;

-çatalı iki peçete arasına koydunuz katladınız ve en son katladğınızda peçete ikiye katlanık olduğu için açılacak iki ucu mevcut oluyor. eğer iki ucunu tutarak açarsanız peçetyi, çatal hala peçetenin içinde oluyor ama yok, tek ucunu bir tur açıp sonra ikinci ucuyla tamamını açarsanız çatal kağıdın dışına çıkıyor=) GEnelde açarken insanlar dikkat etmiyor iki ucunu tutmak yerine tek ucunu kağıdın tutarak açıyor ve bir anda çatalı dışarıda görüyorlar...

Anlatabildim mi bilmiyorum ama olayın mistik bir yanı yok. =)

http://c1302.hizliresim.com/16/s/kfwr5.jpg

http://c1302.hizliresim.com/16/s/kfwrl.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana da dileğin kabul olacak-olmayacak gibi şeylerle yapmışlardı bunu. Açıkçası doğru olmadığını biliyordum ama nasıl olup da dışına çıktığını bulamıyordum. Herkese de göstermiştim zamanında çok şaşırmışlardı

Sonra bir gün aklıma geldi kağıdı evirdim çevirdim falan yöntemi buldum ben de peygamberliğimi ilan edecektim :D

Çok da zor değil. Cinle de alakası yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de denemistim bunu .Öyle dua falan da okumadan kağıdın içinden geçmisti.ARkdaslar dua okuyarak yaptılar ama o gece ben ay dedeye bakarak içimden biseyler söyledim ve inanamayarak çatalın kağıdın içinden geçtiğini gördüm.(ka$ık da olabir ama emin değilim)Ka$ıkcı dede miydi neydi o dedenin adı öyle biseydi.Ka$ık olarak anlatmaya devam edicem çünkü dedenin adı ka$ıkcı dede zaten çatalcı dede dersem anlamlı olmaz:DNeyse i$te ben kağıdı ikiye katladım ka$ığı kağıdın ortasına koydum.Ve ileriye doğru ittirdim elimle ve de ka$ık kağıdın içinden geçip dı$arı çıktı ve ben nasıl $ok olduğumu hala hatırlıyorum.Bi de ben yapınca dua etmeden içinden geçmesi iyice $a$ırtıcıydı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz nasıl bir maddiyat içinde çağırıyorsunuz bilemem de manevi duyguları yüksek, maddi bir takım işlevsellikte bulunmayan insanlar mevcut Sn. Northice :)

Birincisi ben cin çağırmıyorum. Sonuçta bizler onlardan üstün bir ırkız. Çağırıpta ne yapayım mantık yürütemeyen varlığı :D Burada onları küçümsediğimden değil, kendimizin farkında olmayışımıza şaşırıyorum. Cinlerden medet ummak ve kullanmak, posta güvecini kullanmaktan bile daha saçma şuan.

Hadi kaldı ki Süfli alemi bilirsin, ilahi alemle çalışmalar yaparsın ki bu da çok ciddi bir iştir. O zaman anlarım saygı duyarım da zaten konuya bakacak olursak yanından bile geçmiyor :D yani bu da konuyu küçümsediğimden değilde, o kadar basit değil bazı şeyler. Şimdi sen gel yemek takımını hazırla hadi buyur de.. Allahaşkına azcık araştırın ya çok mu şey istiyoruz yani :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o değilde bir ara kaşıkçı dede diye birşey vardı kaşıklar sarılır aşağı bakacak şekilde yerleştirilir (7 kaşıkmıydı neydi),üstüne örtü örtülür bir kaç dua okunurdu eller örtünün üstündeyken sonra bir açılırdı ki voila kaşıkların bazıları dönmüş falan filan. Çok çocuktum çok sıkıcı geldiğini hatırlıyorum ama. Çatal sarma diyince çağırışım yaptı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birincisi ben cin çağırmıyorum. Sonuçta bizler onlardan üstün bir ırkız. Çağırıpta ne yapayım mantık yürütemeyen varlığı :D Burada onları küçümsediğimden değil, kendimizin farkında olmayışımıza şaşırıyorum. Cinlerden medet ummak ve kullanmak, posta güvecini kullanmaktan bile daha saçma şuan.

Hadi kaldı ki Süfli alemi bilirsin, ilahi alemle çalışmalar yaparsın ki bu da çok ciddi bir iştir. O zaman anlarım saygı duyarım da zaten konuya bakacak olursak yanından bile geçmiyor :D yani bu da konuyu küçümsediğimden değilde, o kadar basit değil bazı şeyler. Şimdi sen gel yemek takımını hazırla hadi buyur de.. Allahaşkına azcık araştırın ya çok mu şey istiyoruz yani :D

Öyle olduğumu iddia etmedim kesinlikle burada yanlış bir kanı var. Duyduğumu dile getirdim ve bir kaç şüphe kaldı içimde o kadar. Araştırmalarım sonucu bulamadığımdan böyle bir forumda şüphemi dile getirdim zaten. Bence yoktur veyahut öyle bir şeye inanmıyorum diyerek ve açıklamasını yaparak konuyu ele alabilirdiniz. Alaycı tavrınız bence hiç hoş değil. Velhasıl kelam iyi forumlar dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herkeze merhaba herşey anlaşılır bir şekilde belirtilmiş fakat sorun ne ki çözümü çatallar anlayamıyorum ... neden kullanılıyor bu yöntem ne için kullanılıyor... başımdan geçen bir çok olayı ben tanımlayamazken içinde bulmuş oldum kendimi evet birşeyler yaşıyoruz zaman zaman bir çoğumuz ama geliyor lar ve gidiyorlar.. asla anlayamıyorsun ki ben de çözmüş değilim... deli miyiz hayır.. sadece fazla duyarlıyız... hissediyoruz çünkü çağırıyoruz neden neden soonuç ilişkisi haline getirmiyoruz .. ruhlar ,karabasanlar cinler şeytanlar yeşil cinler uzaylılar bence var olanlar var lar duyarlılar onlarda bizim gibi sadece yanlız olmuyor... garipppppp.. iyi geceler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet gözümüz ile ancak görürüz, algı farklı birşey.kimi insan yaradılış olarak şanslı bu konuda tabi olaya hangi açıdan baktığına bağlı şans veya lanet olduğu. Yada çeşitli uğraşlar ile çeşitli yollar ile iletişime geçmek mümkün. Ancak bazı şehir efsanelerine itibar etmemek gerek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...