Jump to content

psiwheel döndürdüm mutluyum

MajoRkiNq

Önerilen Mesajlar

Herkese İyi Günler Efendim..

Şuan Çok Mutluyum Çünkü Kaç Aylık Denememin Karşılığını Şimdi Aldım :)

Yani Sonunda Psi-Wheel Yapabildim..

Neyse Dün Akşam 5-6 Tur Dönderebiliyordum Ama Şimdi Denedim Yarım Tur Falan Döndü Herhalde Heyecandan Olsa Gerek.

Neyse Arkadaşlar Şimdide Pc Başındayım Ve Müzik İle Deneyeceğim Konsatre Olamıyorum Bir Türlü Önerilen Müzik Varsa Alta Yazılabilir mi :)

Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bende deniyorum ama imajinasyon birtürlü yapamıyorum enerjiyi almak ellerinle kağıdı döndürmek felan hiç yapamıyorum :(

ellerinin arasından bir elektrik hortumu geçtiğini hayal et.sonra kağıdı çeksin.yada kağıdın her köşesinde ipler varmış gibi düşün.ipleri tutuyormuş gibi düşün ve çek.biraz denemende fayda var.umarım yapabilirsin.Başarılar dilerim dostum:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belki odaklandığınız nokta yanlış olabilir mesela her insan aynı şeye aynı şekilde bakmaz. Senin bakış açına göre değişir odaklanmak. Mesela bir insan o kadar inançlıdır ki onun kendi kendine dönebileceğine inanabilir fakat kimisi sıcak havadan ve ya rüzgardan dolayı döndüğünü savuna bilir. Bunu insan kendi birden belirleyemez. Yaşadığı döneme göre değişir. İlk önce kağıdın gerçekten döndüğünü mü yoksa bir etki ile mi döndüğünü kendine sor. Eğer gerçekten dönebileceğine inanıyorsan işi zaten kapmışsındır kolaylıkla döner. Ama mesela hava akımından dolayı döndüğünü savunuyorsan kağıdın döndüğünü değil hava akımının olduğunu düşün. Böylelikle daha rahat odaklanırsın. Zaten daha sonra kağıdın kendi kendine döndüğüne inanmaya başlarsın bu yüzden uzmanlaşırsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hipnoz sana katılmıyorum.Enerji hapsedilemez plastikte dahil(Sen statik elektrik benzeri bişey sanmışsın)Bide arkadaşlar neden psi wheel?Bu işler imajinasyonla alakalı sitedeki bir arkadaşımız demiştiki kaşık bükebiliyorum ama psi wheel döndüremiyorum dedi.Biz neden diye sirduğumuzda psi wheeldeki enerji hortumunu falan imaje edemiyorum ama kaşık eğerken imaje ettiğimiz yanan elleri çok iyi imaje ettim.Şimdi size soruyorum neden inatla psi wheel bi kezde biokinezi dene belkide psi wheeli imajine edemiyorsun ama biokineziyi edebileceksin.Psi wheel başlangıç değildir önce 1haftada psi wheel yap 3 haftada kaşık bük 1 aya biokinezi yaparsında yanlıştır.Adam resmen ders programı veriyor.şimdi güzel kardeşim önce sen pyrokineziyi bir dene istersen (ateş kontrolüdür) başaramazsan üzülme kaşık bükme,

biokinezi, elektrokinezi vb. yeteneklerde dene deneyerek öğrenin hayallerinizi kısıtlamayınız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

plastik suni bir madde olduğu için öyle bir şey dedim ben ayrıca burası bir forum farklı gürüşler olmasaydı burası bir forum olmazdı ikinci olarak sana katılıorum telekinezi sadece psi-whell değildir bakıyorum konulara psi-whell de psi-whell abi yaratıcılığınızı kullanın mesela madeni para falan bükün ya da cam.Bu konu o kadar geniş ki bunu sadece siz kısıtlayabilirsiniz.

Hipnoz tarafından düzenlendi
imla
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ne zaman telekinezi yapsam sonrasında uyku bastırıyor. Dönmesini istemem yetiyordu şimdi ise çok zorlanır oldum. Gözlerimi bile açamayacak duruma geliyorum bir yerden sonra. Ayrıca bu aralar zihne girmeye çalışıyorum. Bunun etkisi olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...