Jump to content

Öğrenci Evinde Gerçekleşen Garip Olaylar

godra

Önerilen Mesajlar

Şimdi ne alakası var demeyin garip olaylar ve efsanelerle evin demeyin . Bizim evde olan bazı olayları anlatacağım ve binada arkadaşların başına gelen bazı olayları da ekleyeceğim sonuna

Bir gece evde üç arkadaş kaldık .Sinemaya gidelim gitmeyelim derken evde film izlemeye karar verdik . Cd çantasının yeri fiks aynıdır normalde , biz baktık yerinde yok . O gece evi talan ettik biz 3 kişi ve çantayı bulamadık. Sabah kalktığımda çanta o fiks dediğim yerinde duruyordu..!

Bir gece yine oturmuş p.s. oynuyoruz (wining eleven) arkamızdaki masada üçümüzün sıgaraları duruyor. Arkamı bir döndüm sıgaralar yok . Ama asla böyle şeylerde birbirimizi kandırmayız ewdekilerle onu da belirteyim . sıgara almaya gitmedim gecenin bi vakti diye dedik hadi yatalım . Sabah kalktığımda yine şok... sigaralar masanın üzerinde

Banyo yapacağım ,bornozumu giydim cebine diş fırçamı ve macunu aldım , neyse dişlerimi fırcaladım ve fırçayı ve macunu tekrar cebine koydum girdim duşakabinin içine . hee bu arada belirteyim banyonun kapısı içten kilitli ve dıştan açılmıyor. banyodan bi çıktım bornoz yok ..! Allahım yaa kafayı sıyıracam düşün düşün yokk.. bornozun orada olması gerekliydi . Sonra odama geçtim ( koşa koşa innocent.gif ) bir baktım bornoz dolabımda asılı ve daha acısı diş fırçam ve macunum cebinde

ve bunun gibi bir sürü olaylar

alt kat komşumuzun başına geleni de anlatayım :

bir gece uyku tutmamış salonda sıgara içerken mutfaktan birisi metiin diye seslenmiş , bu mutfaga gitmiş bu sefer aynı ses salondan metiin diye seslenmis bu uyanamamış tabii salona gitmiş hemen dalga geçiyolar zannetmiş ev arkadaşlarını . Sonra tekrar mutfaktan metiin diye seslenmiş ama bu sefer bir gariplik olmuşş karanlıkta mutfaga dogru giderken ışığı yakmış ve....

iki tane karartıyı mutfak penceresinden çıkarken görmüşş...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kişinin içinde birbirinden farklı iki tane kişilik olması nedeniyle de böyle bir hadise meydana gelebilir.Yani çift kişilik olabilirisiniz. Bir kişiliğin yaptığını ;bir diğer kişilik bilemeyebilir. Bir cüssede iki farklı kişi bulunabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabii burada paylaşımlı bir paranoya da söz konusu olabilir.

Egemen kişinin kendisine edilgin bir biçimde bağımlı olan diğer kişiyi veya kişileri etkisi altına alarak hezeyanlarını onlara aşılaması sonucu da bu tip hadiseler vuku bulabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Okul dönemimde bir arkadaşım anlattı yaşanılan gerçek tam üç gün evin bir köşesinde düğün oldu ama bunu sadece bir kişi görmüş.Artık diyecek bir şey yok sanırım.

Samimi bir itiraf

bu olaya benzer bi olayı benim çok yakınımda bazı insanlarda yaşadı.. ben duyamadım 3 kişi net duydu.. renkleri attı koca koca adamların.. :scare2:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet böyle acaib olaylar nadiren de olsa vuku bulabiliyor mesela benim tanıdığım bir şahıs,Memleketine giderken aracıyla ıssız bir vadiye geldiğinde bir düğün alayı görmüş fenerli biri de arabasının önünü kesmiş ve onu düğünlerine iştirak etmesi için ikna etmiş.Bizim ki başlamış onlarla eğlenmeye halay bile çekmişler.Oynayanların üzerine para saçmış ve gelin ile damada da para takmış.Sonrasını hatırlamıyor.Uyandığında yerde yalnızca paraları duruyormuş .Sonradan köyün muhtarından öğreniyor ki o vadi cinler'in vadisiymiş ve devamlı cinler düğünlerini orada yaparmış .Allah'dan demiş seni taşlamamışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bak bu düğün mevzusu birçok yerde anlatılır.. babaannemde anlatırdı.. ben bir hocaya sormuştum bizim mevzuuyu.. 'kızım onlar ıssız yerde olur.. şehrin kalabalığında cin fln. barınmaz demişti..' benim bahsettiğim olay ablamın evinin bahçesinde boş tek odalı bi yer var. orda oldu.. kimse yaşamıyo orda.. ıssızlıktan olmuş dedi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben maddeye hakim olduklarını düşünmüyorum. maddeye hakim olabilmeleri için bizim içinde bulunduğumuz boyuta geçiş yapmaları lazım. bu boyuta geçiş yaptıklarında maddeye etki edebiliyorlarsa, insanda bir madde olduğu için insana da etki edeceklerdir. bu durumda etki tepki yasası devreye girer. insanlara maddesel yoldan zarar verebilen cinlere, insanlar da maddesel(fiziki) yoldan zarar verebilir. kısacası cinlerde yaralanabilir bu durumda....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu boyuta geçiş yaptıklarında maddeye etki edebiliyorlarsa, insanda bir madde olduğu için insana da etki edeceklerdir. bu durumda etki tepki yasası devreye girer. insanlara maddesel yoldan zarar verebilen cinlere, insanlar da maddesel(fiziki) yoldan zarar verebilir. kısacası cinlerde yaralanabilir bu durumda....

soru güzel.. etki tepki yasası bizim boyutu bağlar .. ya her iki boyutta aynı anda olabiliyosa.. sadece örneğin taş atmaksa niyeti o taşla arasında etki tepki gerçekleşebiliyosa..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yav benim evime gelen 2 arkadaşımada zamanında bişeler saldırdı ağız burun kan içinde kaldılar ama insan diil tabi saldıran:Dgözümün önünde kendinden geçmişlerdi...çocukkende aynı evde(ki hala aynı evdeyim) yatagımın yeri değişmişti gece, sabah bi kalktım yatağımla başka 1 odadayım. dün gecede beni salona kitlediler bende üstlerine gitmedi salonda klimayı açıp uyudum:) 3 gündür yanlız kalıom bu evde sinir minir kalmadı artık ama alıştım çocukluğumdan beri belli dönemler olur böyle şeyler sonra geçer 21 yıldır bana ufak tefek şeyler dışında pek zarar vermediler sadece bikaç kez fiziksel acıya maruz kaldım 1 kerede öldürmek istediler...orana vurunca insanlar bana çok daha fazla zarar verdi ve 3 kere öldürülmeye çalıştılar:) yine de evim sokaktan daha güvenli...seviyorum burayı ve içindeki herşeyi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...