Jump to content

Nedir Bu Varliklardan Cektigim?

Prometyus

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaslar ben bi 3-4senedir bi takim olaylar yasiyorum. .

Bu olaylarim aslinda dedem öldugunde basladi. Neredeyse haftada 3-4kere bi takim siluetlr,isik huzmeleri, sesler(duruisitim var) , ruya vs ama dedem degildii tabi ki...

Gece yatarken gozumu kapadigimda cok korkunc yasli ve tanimadigim insanlari goruyorum.

Ben bunlardan kurtulmak icin bir Marid elde etmek istiyorum. Guvenli bir sekilde yardimci olursaniz sevinirim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaslar...

Aslinda bunu 1 konumda yorum olarak yazmistim fakat daha acik sekilde yazacagim.... 2gunluk bir ruyami anlatacagim:

1.Gun:

Ilk gun ki ruyamda bir varlik vardi gormuyordum fakat icim huzursuz ve korku hissine kapilmisti ve bu duygulari ruyada nasil hissetigimi bilemiyorum. Ruyamda evden cikip cok kalabalik bir alisveris merkezine gitmistim gezerken birisi bana carpmisti ve elime bir sari kagit koyup havaya karismisti....

2.Gun:

Ikinci gun ki ruyamda ise bir ormanda geziyordum bir grup arkadasim ile bir sure sonra o arkadaslarimin heryeri kesilmis vaziyette agaca asilmislardi ve birden bir varlik geldi enerjisi huzur ve cesaret veriyordu ve mutlu olmustum evet mutlu olmustum sonra elimdeki kagidi aldi ve parcalayip hava atti fakat havaya attigi an kul olup ustume yapisti ve ruya orada bitii..

Not: Film etkisi, psikolojik kesinlikle degil bunu biliyorum!

NOT2: Imla hatam var ise ozur diliyorum

Saygilar , Tesekkurler.... ☆★

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...