Jump to content

seytan evime nasil girdi !

tutku3434

Önerilen Mesajlar

mrb , arkadaslar gecen hafta bir arkadasimin vesilesiyle biriyle tanistim ilk anda kendimi ona oldukca yakin hissettim , bizi oldukca saygi deger ve oldukca şaşali bir sekilde agirladi ilk tanistigimiz andan itibaren agzindan Allah kelimesi eksilmedi bu sayede bizi samimiyetine inandirdi her hareketiyle oldukca hasas davraniyordu ve cok kisa surede gelecege dair planlar yaptik 4 gunumuz tamamiyle yan yana gecti ama bisilerin ters gittigini hissediyor dum ve bunu fark ettigi anda bana icicek bisiler ikram ediyordu boylece kafamiz hep guzeldi :) birlikteligimizin son gununde ortamdan rahatsiz oldum ve yatalim dedim evde 4 kisiydik ve yattik yataga yattigimda hersey gozumun ognunde birlesti onunla alakali daha once gizemli gelen tim noktalar birlesti bunun ardindan Allahim eger hakliysam onu bir saniye daha bu evde tutma dedim ve ayetel kursi okumaya basladim fakat sanki bisi dilimi tutuyodu hemen yataktan kalktim bir yandan ustumu giyip biryandan okumaya calisiyordum sonunda duayi bitirip amin dedigimde on odanin kapisindan giriyodum ve daire kapisinin apartmanin icinden cekilerek kapatildigini gordum on odada oturan diger arkadasima aptal aptal yuzume bakiyodu gittimi dedugimde , ne oldu anlamadim yatiyordu bianda carpilmis gibi ayaga firladi ayakkabisini giydi korkar gibiydi sakin sesini cikarma dedi banada , dedi sabah oldugunda bu sahis whats uptan bana nbr ve !!! gonderdi biraz sonrada sadece peki yazmis ben mji okudum bisi yazmadim sonra birtane nokta isareti gonderdi bende sadece 1 yazdim gelen cevap Allahin bir oldugunu bende biliyorum ben seytani degilim bunu birgun gorursun , umarim bidaha karsilazmayiz hic karsilasmayiz seni bir daha gormek istemedigim icin ciktim o evden dedi . bu konuda sizin yorumlarinizi merak ediyorum ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...