Jump to content

Çok güzel bir icat, teknolojinin son ürünü !

Balcan

Önerilen Mesajlar

Sanırım gelmiş geçmiş en güzel icatlardan birisi kesinlikle görmeniz gerektiğini düşündüğüm için paylaşıyorum. Basit bir ingilizce kullanılmış fakat sesini kısıp öyle okumanızı tavsiye ederim alt yazıları yoksa kafanız karışıyor biraz :)

Sanırım youtube üzerinden izlediğim en güzel 10 video arasında bu video var gerçekten çok güzel hazırlanmış :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveeet... Bu videoyu daha önce izlemiştim ve bir kitapkurdu olarak bayılmıştım... Yaaa illa ki kitabı elimde hissetmeli, kokusunu almalıyım.. Çok mu geri kafalıyım ne :)

Bende bu videoyu izledikten sonra kitap okumaya karar verdim, bi ara okuyordum fakat yinede çok okumuyordum. Benim gibi taze okuyuculara önerdiğin sıkmayan kitaplar varsa söyleyebilir misin ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...