Jump to content

gördüğüm rüyalar durugörü

illusion

Önerilen Mesajlar

evet arkadaşlar hepinize merhaba, daha önce burada konu açmış ve gördüğüm vizyonların, nesneleri sizinle paylaşmış, ne anlama geldiklerini merak etmiştim. doğru düzgün bir cevap alamamamla birlikte beni gerçekten bilgilendirenlerde oldu, en sonunda gördüğüm vizyonların durugörü olduğuna kanaat getirdim, çünkü;

yaklaşık 1 ay öncesine kadar camımın önünde dikilen ve etrafa bakan 2 adam görmüştüm ve ne anlama geldiğini anlayamamıştım, sonrasında ise odamın perdesini yanarken gördüm. 1 ay geçti ve o gün geldi, karşı apartmanda ki marketin arkaya biriktirdiği kasalar yandı ve yangın bizim binayada sıçradı, ben o sahneyi daha önce görmüştüm çok şaşkındım, alev bir anda kocaman oldu, küçük halini görüp söndürmeye çalışsamda engelleyemedim, o gördüğüm 2 adam ise sigorta acentesinde çalışanlardı, giydikleri giysiye kadar aynıydı gördüğüm görüntülerle. neyse esas sorum şu, bahçemde annesi tarafından terkedilen bir siyah kedi yavrum vardı, büyüttüm, besledim. şimdi kocaman oldu, arada bir o siyah kediyi görüyorum durugörülerimde, ama kediyi görmeden önce bir duman görüyorum, gözlerimin önünden akıp gidiyor, sigara dumanı gibi. bunun ne anlama geldiğini bilenler bana yardım ederse sevinirim, o duman canımı sıkıyor, o kedide birşeyler varmış gibime geliyor çünkü kedi beni anlıyor, otur diyorum oturuyor gel diyorum geliyor, git diyorum gidiyor, sabah ezanına doğru penceremi tırmaklayıp beni uyandırıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben uyursam o kedide uyuyor, ben uyanırsam o kedide uyanıyor, bunu bana söyleyen annem. ben dışarı çıktığımda o da kayboluyormuş, ben eve geldiğimde odama geçince annem bağırıyor senin kedin geldi diye. bazen içimden diyorum gelsede sevsem diye birden çat diye geliveriyor, ne zaman seslensem bi yerlerden çıkıp geliyor. geçen spor salonundan geldim kollarım aşırı ağrıyor, eve girmiş benim odaya saklanmış falan, iki kolumada patileriyle masaj yaptı. sanki benden bir parça gibi o kedi, anlamıyorum aramızda ne var ama bir bağ olduğu kesin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kediler hisleri güçlü varlıklardır ve arandaki bağ onu beslemen, büyütmenden kaynaklanıyor büyük ihtimalle... Benim kedilerim ben üzgünken patileriyle yüzümü severlerdi... Gel deyince gelmesi gayet normal... Tamam insanın her dediğini köpek gibi yapmaz genelde kediler ama bu anlamadıkları anlamına gelmiyor. Sadece yapmak istedikleri şeyleri yaparlar genelde... Masaj dediğin hareket annelerini emerken yaptıkları bir hareket ve çoğu kedi bunu sahibinin göbeğine, göğsüne, koluna yapar... Aranızdaki bağın paranormal bir şey olduğunu düşünmüyorum. Diğer olayın zaten durugörü olduğunu çözmüşsünüz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Durugörü çalışmanda vizyon aldığını söylüyosun tamam, peki vizyon aldığında hiç mi hissetmiyosun görüntüleri olayları yani bi hissiyat olması lazım ve koku çok azda olsa anımsaman koku duyman gerekir? vizyonu hissiyat ve koku destekler, tabi ne derece çalışmaların yoğun onu bilemem.

Ben çalışmalarımda vizyon gördüğüm zaman yoğun hisler duyarım , kimi zaman karmaşık kimi zaman daha belirgin (bunun karmaşık olmasınıda kişisel sebeplere , çalışma için yapılan hazırlığa bağlıyorum). Ve farklı kokuları da beraberinde getirir vizyon.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar..

Deneyim her zaman bireye aittir ve anlamlarını sizin çözmeniz gerekir diye düşünüyorum. Fakat kendi deneyimlerimden, ufak bi benzerlik olduğu dikkatimi çekti. Demonik çalışmalar/egzersizler yaptığım dönemlerde, trans esnasındaki iletişimim evdeki kedimin imgesiyle oluvermişti. Kedimin içerisinden duman olarak çıktı (demon vs. adına ne dersen, yani ruhsal varlık.) ve sonunda duman olarak onun içine girdi. Ve daha sonra transtan çıkmıştım. Yani kedim bir nevi taşıyıcı görevi almıştı. Benzer bir durum olabilir ama dediğim gibi deneyimler her zaman bireyseldir.

Sevgiler. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Durugörü çalışmanda vizyon aldığını söylüyosun tamam, peki vizyon aldığında hiç mi hissetmiyosun görüntüleri olayları yani bi hissiyat olması lazım ve koku çok azda olsa anımsaman koku duyman gerekir? vizyonu hissiyat ve koku destekler, tabi ne derece çalışmaların yoğun onu bilemem.

Ben çalışmalarımda vizyon gördüğüm zaman yoğun hisler duyarım , kimi zaman karmaşık kimi zaman daha belirgin (bunun karmaşık olmasınıda kişisel sebeplere , çalışma için yapılan hazırlığa bağlıyorum). Ve farklı kokuları da beraberinde getirir vizyon.

hayır koku falan duymuyorum, seste yok, sadece hafif grimsi bir görüntü var, ama görüntüde heryer net yani günlük hayattaki gibi sadece odaklandığım yer net değil, heryer net. görüntüler geldiğinde ise genelde panik yapıyorum, kulaklarım basınç yapıyor ve kalbim çok hızlı atıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ha birde durugörü çalıştığım zamanlar bazen odamda birşey düşüyor veya tıkırdıyor, sanki bir enerji uğruyor gibi ama çok hızlı, o ses çıkarken gözümün önünden(gözüm kapalı haldeyken) şimşek gibi bembeyaz birşey hızlı bir şekilde geçiyor. vizyonlar ise o tıkırtıdan sonra geliyor. zaten benim durugörü yeteneğim yoktu, sonradan oldu, bir enerjinin uğradığını az çok sezebiliyorum, hemde çok güçlü bir enerji bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayır koku falan duymuyorum, seste yok, sadece hafif grimsi bir görüntü var, ama görüntüde heryer net yani günlük hayattaki gibi sadece odaklandığım yer net değil, heryer net. görüntüler geldiğinde ise genelde panik yapıyorum, kulaklarım basınç yapıyor ve kalbim çok hızlı atıyor.

Açıklaman çok karışık geldi bana şöyle ki; vizyonu aldığın zamanlar ne durumda oluyosun meditasyon yaparken mi? herhangi bi zamanda mı? ya da ne gibi durumlarda vizyon alıyosun?. Durugörü çalışmalarında imajinasyon yaparken hissiyat kullanılır, görüntüleri zihninde oluştururken şekil verirken ayrıca onları ve o anı hissetmeye çalışırsın bu sayede çalışman başarı olur. Aksi halde hissiyata önem vermezsen başarılı ve verimli bi çalışma olaağını düşünmüyorum.

Psikolojide gri rengi, karmaşa,karışlıklık belirsizlik olarak insan zihnindedir, insan zihni bu rengi böyle tanımlar. Hafif grimsi görüntü demek zaten çok zayıf bi görüntü anlamına gelir, devamında ise heryer net diyosun burası da çelişkili geldi bana.

Vizyon alırken kalbinin hızlı atması, vizyonu istemsiz olarak alman demektir. Çünkü durugörü çalışması yaparken aksine kalbinin normal ya da biraz yavaş atması gerekir, beyin frekansının hazırladığın durumda (alfa) kalp bu şekilde atar ki aksi halde çalışma yaparken vizyon aldığında kalbinin bu hızlı atmasını ya olanıksız olarak görüyorum ya da bilmediğim birşeyler var.

ha birde durugörü çalıştığım zamanlar bazen odamda birşey düşüyor veya tıkırdıyor, sanki bir enerji uğruyor gibi ama çok hızlı, o ses çıkarken gözümün önünden(gözüm kapalı haldeyken) şimşek gibi bembeyaz birşey hızlı bir şekilde geçiyor. vizyonlar ise o tıkırtıdan sonra geliyor. zaten benim durugörü yeteneğim yoktu, sonradan oldu, bir enerjinin uğradığını az çok sezebiliyorum, hemde çok güçlü bir enerji bu.

Katılıyorum anormal durumların olması çok normal çalışma esnasında. Sana uğruyan enerjiyi çok az sezebilirken nasıl çok güçlü enerji olduğunu anlayabiliyosun burasıda karışık geldi bana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıklaman çok karışık geldi bana şöyle ki; vizyonu aldığın zamanlar ne durumda oluyosun meditasyon yaparken mi? herhangi bi zamanda mı? ya da ne gibi durumlarda vizyon alıyosun?. Durugörü çalışmalarında imajinasyon yaparken hissiyat kullanılır, görüntüleri zihninde oluştururken şekil verirken ayrıca onları ve o anı hissetmeye çalışırsın bu sayede çalışman başarı olur. Aksi halde hissiyata önem vermezsen başarılı ve verimli bi çalışma olaağını düşünmüyorum.

Psikolojide gri rengi, karmaşa,karışlıklık belirsizlik olarak insan zihnindedir, insan zihni bu rengi böyle tanımlar. Hafif grimsi görüntü demek zaten çok zayıf bi görüntü anlamına gelir, devamında ise heryer net diyosun burası da çelişkili geldi bana.

Vizyon alırken kalbinin hızlı atması, vizyonu istemsiz olarak alman demektir. Çünkü durugörü çalışması yaparken aksine kalbinin normal ya da biraz yavaş atması gerekir, beyin frekansının hazırladığın durumda (alfa) kalp bu şekilde atar ki aksi halde çalışma yaparken vizyon aldığında kalbinin bu hızlı atmasını ya olanıksız olarak görüyorum ya da bilmediğim birşeyler var.

gri derken renkler net, ama grimsi, öyle bulanık veya pürüzlü değil, herşeyi seçebiliyorum. heryer net işte, hani biryere bakarken sadece baktığın yer nettir, bunda ise heryer net, nasl anlatsam bilemiyorum. fotoğraf makinesinde biryere odaklanıp çekersen odaklandığın yer hariç yerler biraz bulanık olurya hani, insan gözüde biraz öyledir baktığı yer dışında gördüğü alanın her tarafını net göremez, balık gözü lens gibi görüyorsun işte heryer net, pürüssüz. nasıl çalıştığıma gelirsek, sadece yatıyorum ve gözlerimi kapıyorum, bu yetiyor zaten, görüntüler anında geliyor, birsürü imaj,nesne. kalbim bu sırada çok güçlü atıyor, kalbime ve kulaklarıma dayanabildiğim zamanlar görebiliyorum esas görüntüleri. hani lunaparktaki aletlere binmiş gibi adrenalin geliyor.

Katılıyorum anormal durumların olması çok normal çalışma esnasında. Sana uğruyan enerjiyi çok az sezebilirken nasıl çok güçlü enerji olduğunu anlayabiliyosun burasıda karışık geldi bana.

bana uğrayan enerjinin güçlü olduğunu sezebiliyorum, odadaki herhangi bir cismi düşürebiliyorsa veya ses çıkarabiliyorsa, birden geldiğinde aniden titriyor ve terliyorsam güçlüdür sanırım. bazen o kadar güçlü geliyorki , gözlerm kapalıyken heryer siyahken şimşek gibi birşey geçiyr gozmn onunden, çok hızlı ve rengi beyaz, bembeyaz ama farklı bir beyaz.

birde sormam gereken başka bir soru var, durugörüde çok hızlımı hareket ediyoruz, mesela benim gordugum durugoruler 5-6 saniye kadar çok fazla değil, birkeresinde evin içinde tüm odalara sırayla ışınlanıyormuş gibi gidip camlardan bakmıştım, baktığımda beyaz beyaz buluta benzer şeyler geçiyordu, kalkıp camdan gerçekten baktığımda sokak köpeklerinin bahçede koşuşturduklarını gördüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Durugörünün tanımını iyice oku sen ;)

koçum durugörünün ne olduğunu biliyorum, ben sadece araya karışan parazit tarzı şeyleri burada sizinle paylaşıyorum acemi olduğum için. amacın beni bozmaksa veya dalga geçmekse gerçekten sıkıldım bu tür şeylerden, bu foruma kaynatmak için mi üye oldunuz? tamam kaynatında bu kadarı fazla,bilmiyorsan birşey hakkında yorum yapma. burada sen halüsinasyon görüyorsun diyen embesillerde oldu. halüsinasyon görüp görmediğimi anlayacak kadarda bilinçliyim, bunun durugörü olduğunuda az çok biliyorum, çünkü daha burada anlatmadığım birçok şey var önceden gördüğüm. amacın ne ise açık açık söyle bende sana ona göre cevaplar veriyim, cidden sıktınız artık. buraya insanlar gelip ciddi ciddi konu açıyor, dertlerini mevzularını sizinle paylaşıyor sizde çapsız çapsız yorumlar yapıyorsunuz. bu kadar uzatmak istemezdim ama artık biraz ciddiyet lütfen, kaç yaşındasın 14 falan mı? sizin zeka seviyenize uygun şekilde mi paylaşalım yaşadıklarımızı? tamam anlattığımız şeyler biraz fantastik, biraz gerçek dışı olabilir size, sanki ben mi istedim bu tür şeyleri görmeyi, bu tür şeylerle dalga geçen inanmayan biriydim lan ben, bunalıma girdim kaç ay uyku düzenim bozuldu, gözlerimi kapamaya korktum, hiç 2 gün uyumadığın oldumu, hiç gözlerin dışarıya fırlayacakmış gibi oldu mu? hiç etrafındaki her olaya ve insana şüpheyle yaklaşmaya başladın mı? hiç asosyal oldun mu bu durumlar yüzünden. lan bi senedir ciddi insanlar gelip yazsın arkadaş bu ne boyle! kreş mi lan burası, sitcom dizisi mi çeviriyoruz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

koçum durugörünün ne olduğunu biliyorum, ben sadece araya karışan parazit tarzı şeyleri burada sizinle paylaşıyorum acemi olduğum için. amacın beni bozmaksa veya dalga geçmekse gerçekten sıkıldım bu tür şeylerden, bu foruma kaynatmak için mi üye oldunuz? tamam kaynatında bu kadarı fazla,bilmiyorsan birşey hakkında yorum yapma. burada sen halüsinasyon görüyorsun diyen embesillerde oldu. halüsinasyon görüp görmediğimi anlayacak kadarda bilinçliyim, bunun durugörü olduğunuda az çok biliyorum, çünkü daha burada anlatmadığım birçok şey var önceden gördüğüm. amacın ne ise açık açık söyle bende sana ona göre cevaplar veriyim, cidden sıktınız artık. buraya insanlar gelip ciddi ciddi konu açıyor, dertlerini mevzularını sizinle paylaşıyor sizde çapsız çapsız yorumlar yapıyorsunuz. bu kadar uzatmak istemezdim ama artık biraz ciddiyet lütfen, kaç yaşındasın 14 falan mı? sizin zeka seviyenize uygun şekilde mi paylaşalım yaşadıklarımızı? tamam anlattığımız şeyler biraz fantastik, biraz gerçek dışı olabilir size, sanki ben mi istedim bu tür şeyleri görmeyi, bu tür şeylerle dalga geçen inanmayan biriydim lan ben, bunalıma girdim kaç ay uyku düzenim bozuldu, gözlerimi kapamaya korktum, hiç 2 gün uyumadığın oldumu, hiç gözlerin dışarıya fırlayacakmış gibi oldu mu? hiç etrafındaki her olaya ve insana şüpheyle yaklaşmaya başladın mı? hiç asosyal oldun mu bu durumlar yüzünden. lan bi senedir ciddi insanlar gelip yazsın arkadaş bu ne boyle! kreş mi lan burası, sitcom dizisi mi çeviriyoruz?

Burada önemli olan çok bilmek ya da az bilmek değil , ha öyleyse durugörüyü senden daha iyi bildiğim kesin. Önceki yorumlarımı ele alıp geniş bir araştırma yap, sözlerimde tutarsızlık olmadığını doğru olduğunu anlayabilecek kapasitede olduğunu düşünüyorum ön yargılarını işin içine katmadan tabi. Amacım yaşadıklarının ne olduğunu anlamanda katkım olsun istedim ve bana verdiğin cevabı da gayet iyi görüyorum ve böyle cevaplar vermeye devam edersin umarım bana ya da herhangi birine. Uzun zamandır da durugörüye ilgiliyim araştırırım konu açmak yerine gider konu okurum incelerim bakarım. Bir kere yaşadıklarının gerçek dışı olduğuna inanıyorsun bu sayede varacağın her yolda ki sonucunu psikolojik olarak yaşadığına karar vereceksin, psikolog yolu olucak farklı bişi olmucak. Ve bana koçumlu lanlı konuşmaya ne hakkın var?

Beni yanıltmanı bekleyeceğim...?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyu açan üyenin cevaplara saygısı olmadığı gibi hakaret içeren sözlerle konuyu saptırdığı için konu kilitlenmiştir. Yakın bir zamanda silinecektir.

Eğer konu açıyorsanız cevapları objektif bir şekilde değerlendirmeniz ve üyelerin yorumlarına değer vermeniz gerekir, yorum hoşunuza gitmediyse, üyeyle olan sorununuz özel mesaj üzerinden çözün, burada hakaret ederek ve gereksiz tartışma yaparak değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...