Jump to content

Dolunay etkisi

dominic

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Ay 'ın dolunay evresinde migren ağrısı çekenler var mı aranızda benim gibi? ay ne zaman dolunay olsa migrenim tutuyor ve başım yerinden fırlıcakmış gibi ağrımaya başlıyor. aranızda benim gibi bu olayı yaşayan var mı bununla baş edebilen? ne şekilde koruyorsunuz kendini paylaşırsanız sevinirim.

Dolunay da yapılan meditasyonlar ruhun en yüksek enerjideki döneme denk geldiği için en verimli seanslar olduğunu duymuştum ancak bu migren illeti yüzünden daha beceremedim hiç.

yardımlarınızı bekliyorum. ilgilenen arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim. lütfen beni bundan kurtarın..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

normalde bende migrenin belli dönemleri oluyo sabit yani ama ne zaman dolunay olsa gerçekten de böyle bir sorun yaşıyorum ve önüne geçemiyorum o yüzden bilginiz var mı diye sormak istedim. dalga geçmek amaçlı değil yani çok araştırdım çünkü ve benim gibi olan bir sürü insan var onların yaptığı dolunayda karanlık bir odaya girip içerden çıkmamak bir tane bile ışık yakmamak.. bunu da işim yüzünden ben yapamıyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dolunay, bazıları için arınma bazılar içinde sinir harbine yol açan farklı bir enerjiyi ortaya çıkartır. Mesela benim yengeç burcu arkadaşlarım dolunayda aşırı sinirli olurlar.. Bense çok aktif olurum ve mutlaka kabus görürüm dolunaylarda.. Dolunayın ışığından gizlenerek ne yazık ki bu baskıyı dindiremezsiniz. Yapmanız gereken bazı şeyler var özellikle ben bu çalışmaları dolunaydan çok etkilenen arkadaşlar için tavsiye ediyorum. Birebir denenmiştir. Uygulaması zaten çok basit ve hiçbir sakıncasıda yoktur..

Dolunaydan 3 gün önce meditasyona başlayıp dolunay zamanına kadar her akşam (özellikle yemek yemeden önce)meditasyonlarınızı yapacaksınız. Ve dolunay gününde temizlenmiş bir ametisti yanınızdan ayırmayın. Aynı etkiyi selenit ve dumanlı kuvarsta verir. Taşlar üzerinizde oluşan negatif baskıyı alacaklardır. Dolunay günü ağır yemeklerden kaçının ve dolunay gecesinde mutlaka duş alıp kurulandıktan sonra vücudunuza abartmamak kaydı ile menekşe yağı (bulamazsanız lavanta da olur) sürün.. Ve kendinizi dinlenmeye bırakın. Bu süreçte şayet hala gerginseniz;

1 fincan için

1 çay kaşığı melissa

1çay (1-2 yaprak)kaşığı adaçayı

3-4 adet papatyayı sıcak su dolu bir demliğe atıp 3 dakika kadar (fazla bekletmeyin)

demledikten sonra içinde bal katarak yavaş yavaş için. Bu da sizi anında rahatlatacaktır.

Dolunay günlerinde televizyon, bilgisayar ve telefon üzerinizdeki baskıyı daha da arttırır. Uzak durmakta fayda var :cool:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dolunay, bazıları için arınma bazılar içinde sinir harbine yol açan farklı bir enerjiyi ortaya çıkartır. Mesela benim yengeç burcu arkadaşlarım dolunayda aşırı sinirli olurlar.. Bense çok aktif olurum ve mutlaka kabus görürüm dolunaylarda.. Dolunayın ışığından gizlenerek ne yazık ki bu baskıyı dindiremezsiniz. Yapmanız gereken bazı şeyler var özellikle ben bu çalışmaları dolunaydan çok etkilenen arkadaşlar için tavsiye ediyorum. Birebir denenmiştir. Uygulaması zaten çok basit ve hiçbir sakıncasıda yoktur..

Dolunaydan 3 gün önce meditasyona başlayıp dolunay zamanına kadar her akşam (özellikle yemek yemeden önce)meditasyonlarınızı yapacaksınız. Ve dolunay gününde temizlenmiş bir ametisti yanınızdan ayırmayın. Aynı etkiyi selenit ve dumanlı kuvarsta verir. Taşlar üzerinizde oluşan negatif baskıyı alacaklardır. Dolunay günü ağır yemeklerden kaçının ve dolunay gecesinde mutlaka duş alıp kurulandıktan sonra vücudunuza abartmamak kaydı ile menekşe yağı (bulamazsanız lavanta da olur) sürün.. Ve kendinizi dinlenmeye bırakın. Bu süreçte şayet hala gerginseniz;

1 fincan için

1 çay kaşığı melissa

1çay (1-2 yaprak)kaşığı adaçayı

3-4 adet papatyayı sıcak su dolu bir demliğe atıp 3 dakika kadar (fazla bekletmeyin)

demledikten sonra içinde bal katarak yavaş yavaş için. Bu da sizi anında rahatlatacaktır.

Dolunay günlerinde televizyon, bilgisayar ve telefon üzerinizdeki baskıyı daha da arttırır. Uzak durmakta fayda var :cool:

teşekkür ederim deneyeceğim çok sağol verdiğin bilgiler için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi geceler konuyu yanlis yere acmis olabilirim ama cok ihtiyacim vardi suan agridan oluyorum kesin dolunay var dedim ve dolunay varmis yine cok sasirdim hep boyle oluyodu arastirdim baski yapiyomus sanirim etkisi kadinlarda daha fazlaymis. Ama ben asiri kotulestim alnimin ortasi yariliyo gibi agriyor ve kasiniyo. Basim zaten patliyo gibi cok huzursuzum patlicam nerdeyse napabilirim neden bu kadar etkisi var? Ve bisey daha anlaticam yine dolunay varlen oldu bu normalde gece uyanmam ama birden uyandim gece etrafa bakindim gayet dinctim yeni uyanmis gibi degil sonra geri uyudum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende de baş ağrısı var, anneanneme okuttum da hala daha geçmedi. Kafamın içi yanıyor sanki, çok acayip bir şey bu ya. Ben tabii senin gibi dolunaya pek bağlamamıştım, ama eğer dolunay yüzünden bu haldeysek de yok mu bunun bir ilacı? :confused:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynısı bendede var aslında migren gibiyim genelde çok oluyo ama Dolunay günleri sabah enerji doluyum akşama doğru bir baskı oluşuyo hiç birşey yapasım gelmiyo ama vucudumda hiçbir sorun yok sadece baskı hissediyorum hareket etmek istemyorum hep yatağımdayım boş boş yatıyorum kalkmıyorum artık Dolunay zamanını bilmesem bile bu belirtiler olduğunda ya Dolunaya yaklaştık yada dolunay var diye düşünüyorum birisine sormuştum bana bedenimin enerjiyi kaldıramadığını söylemişti oyüzden düzenli olarak meditasyon yapmam gerekiyomuş :////

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...