Jump to content

Türk yapımı korku filmi AMMAR.

MrFaziL

Önerilen Mesajlar

Yıllardır Türk korku sinemasında bu tür inli cinli filmler yer almaktadır.Cin dediğimiz bedensiz varlığı çok abartarak yapılan bu filmlerin çoğunda ''GERÇEKTE YAŞANMIŞ'' damgası konulmaktadır :D .İşin saçma yanı ''korku filmi'' denmesi.Açıkçası ben bu tür filmlerden hiç korkmam.Bence Türk milleti olarak daha farklı korku filmleri yapabiliriz şuana kadar baktığımızda her Türk yapımı korku filminde bir CİN ögesi bulunmaktadır.Açıkçası ben tüm Türk yapımı korku filmlerini sırf emek harcanmış diye izlemeye çalışıyorum.Ancak izlerken utanıyorum her yerde çığlık atan kadınlar,değişik değişik ışık huzmeleri,ezan okunduğunda kaybolan cinler.Çok saçma şeyler bunlar Türk sinemasına adam gibi bir korku filmi gerekli bence.Ammar filmi de fragmandan pek güzel görünmüyor.Yinede bir gidip izlemek görmek daha güzel yorumlamak gerekir.

Fragman:https://www.youtube.com/watch?v=RJC5Uy0jkxg

Not:Film 21 Mart tarihinde vizyona girmiş bulunmaktadır.İzleyen arkadaşların yorumlarını bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...