Jump to content

Duymak istemedikleriniz

Sidhe

Önerilen Mesajlar

Selamlar... Bu forumdaki konulari ve yazismalari bir kac gun takip ettim ve sirf kendi deneyimlerimi sizlerle paylasmak icin kayit oldum. Enterese degilseniz lutfen okumayin ve yorum yapmayin. Kimseye kanitlamak mecburiyetinde degilim... Inan ya da inanma, su ana kadar yasadiklarim ve ogrendiklerim bir gercek.

Paranormal konusunda pek cok tecrubem var. Etrafimdaki varliklar hayatim boyunca benimle olmalarina ragmen kendilerini ancak bir kac sene once (hazir oldugumda) tanittilar. Onlardan ogrendiklerim hayata bambaska bir gozle bakmama sebep oldu.

1. Reenkarnasyon gercektir

2. Seytan diye birsey yok. Lucifer var, ama seytan degildir. Incil ve Kuran gibi kitaplarda (Tanri'ya karsi geldigi icin) adi karalanmistir

3. Periler ve peri dunyasi gercektir. Hayir, herkesin sandigi gibi sevimli kucuk seyler degillerdir. Yuzuklerin Efendisi'ndeki Elf'lere benzerler (yasam tarzlari dahil). Tam olarak degil, tabii ki cok onemli farklar vardir, ama kiyaslama acisindan onlari ornek veriyorum

4. Aydinlik varliklar ve karanlik varliklar vardir. Bunun zaten herkes farkinda ama bilmedikleri sudur; butun aydinlik varliklarin iyi olmadigi gibi, butun karanlik varliklar kotu degildir. Aydinlik demek iyilik demek degil ve Karanlik demek kotuluk demek degil

5. Dunyamizda bir cok boyut var ve hemen hemen hepsinde o boyutun frekasyonuna has varliklar ve yasam vardir (tipki bu boyutta oldugu gibi)

Bu maddelerin uzerinde genis aciklamalar yapabilirim isteyene... Yapmaniz gereken tek sey sormak :)

Soyledigim seylerle hemfikir olmak zorunda degilsiniz, ama munakasaya da girmem... Bildiklerimin hepsi dogru ve gercektir. Bilmedigim husus hakkinda asla yorum yapmam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle merhaba,

sadece merak ettiğim konu seninle iletişime geçen varlıklar rica etsem tam olarak bize aktarırmısın onları daha doğrusu hayata bakış açını değiştirebilecek düzeyde nasıl bir etki oluşturdulşarını merak ediyorum.

bir diğer merak ettim konu ise periler, şekillerini ve yaşam tarzlarından örnek vererek bahsetmen çok güzel bir şey sana inanıyorum çünkü bu konu hakkımda bilgim yok ve bilmediğim bir şeyin aksini iddia edemem eğer mümkünse bu bilgiye nasıl ulaştığını bizler ile paylaşırsan mutluluk duyarım. selametle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1- Kainatın kendisi tanrının kendisidir, bütün canlı ve cansız her şey birer tanrı parçasıdır.

2- Büyü kainatta var olan enerjiyi küçük değişiklikler ile büyük sonuçlar ortaya çıkarma tekniğidir bkz. Kaos Kuramı

3- Her şey sonludur ve her sonun bir başlangıcı vardır.

4- Kainat zıt sistemlerin şuur bulmuş halidir ne vardır nede yoktur, her şey bir yanılsamadır ve gözlemciye göre değişir.

5- İnsan yoktan var etme ve vardan yok etme gücüne sahiptir ve bunu canlı cansız her şey rastgele biçimde yapabilir.

6- Cevap aramaya gerek yoktur cevaplar apaçık ortadadır.

bunlarda benim doğrularım ne yani doğrularımı kanıtlayacağız herkesin doğruları kendine kanıtlanması gereken bir şey yok veya tartışılması gereken.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar... Bu forumdaki konulari ve yazismalari bir kac gun takip ettim ve sirf kendi deneyimlerimi sizlerle paylasmak icin kayit oldum. Enterese degilseniz lutfen okumayin ve yorum yapmayin. Kimseye kanitlamak mecburiyetinde degilim... Inan ya da inanma, su ana kadar yasadiklarim ve ogrendiklerim bir gercek.

Paranormal konusunda pek cok tecrubem var. Etrafimdaki varliklar hayatim boyunca benimle olmalarina ragmen kendilerini ancak bir kac sene once (hazir oldugumda) tanittilar. Onlardan ogrendiklerim hayata bambaska bir gozle bakmama sebep oldu.

1. Reenkarnasyon gercektir

2. Seytan diye birsey yok. Lucifer var, ama seytan degildir. Incil ve Kuran gibi kitaplarda (Tanri'ya karsi geldigi icin) adi karalanmistir

3. Periler ve peri dunyasi gercektir. Hayir, herkesin sandigi gibi sevimli kucuk seyler degillerdir. Yuzuklerin Efendisi'ndeki Elf'lere benzerler (yasam tarzlari dahil). Tam olarak degil, tabii ki cok onemli farklar vardir, ama kiyaslama acisindan onlari ornek veriyorum

4. Aydinlik varliklar ve karanlik varliklar vardir. Bunun zaten herkes farkinda ama bilmedikleri sudur; butun aydinlik varliklarin iyi olmadigi gibi, butun karanlik varliklar kotu degildir. Aydinlik demek iyilik demek degil ve Karanlik demek kotuluk demek degil

5. Dunyamizda bir cok boyut var ve hemen hemen hepsinde o boyutun frekasyonuna has varliklar ve yasam vardir (tipki bu boyutta oldugu gibi)

Bu maddelerin uzerinde genis aciklamalar yapabilirim isteyene... Yapmaniz gereken tek sey sormak :)

Soyledigim seylerle hemfikir olmak zorunda degilsiniz, ama munakasaya da girmem... Bildiklerimin hepsi dogru ve gercektir. Bilmedigim husus hakkinda asla yorum yapmam.

Öncelikle "duymak istemedikleriniz" gibi bir başlık ile başlıyorsunuz ve forumdaki üyelerin %90'ının bildiği ve inandığı kavramlara gerçek diyorsun, örneğin reenkarnasyon, lucifer falan filan. Yani bu başlık ile dini bir sitede bunları yazsan duymak istemedikleri doğru olurdu ama gelmiş paranormal bilgiler konusunda uzman kişilerin bulunduğu ve bu tür bilgilere sitedeki çok az bir azınlık kısım dışında herkesin inandığı bir sitede zaten bilinen şeyleri bu başlık ile açmak pes dedirtiyor. Peri dünyası hakkında söylediklerinde ise kesin bir dil ve ciddiyet kullanmışsın peki bu dünyanın varlığına dair kanıtların ne, ve perilerin izlediğin filmlerdeki kurgusal karakterlere benzediğini nasıl kesinlik ifadesi ile beyan ediyorsun, "gördüm." demiyorsun "görmedim." demiyorsun ama "%100 böyleler, onlarla iletişime geçtim kimseyle munakaşaya giremem." diyorsun. Eğer yaşadığın deneyimleri örneğin bedensel görünümlerinin o şekilde olduğunu anladığın deneyimini özellikle anlatabilir misin? Aydınlık ve karanlık varlıklar derken neleri kastediyorsun ? Kabataslak bir açıklama yapıp kanıtlama gereği duymadan "Gerçekler bunlar, inanan inansın inanmayan inanmasın." diyorsun ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen katıldım. Benlik kaybolduktan sonra reenkarnasyonun ne önemi var ki? Yokta hadi diyelim varsa yani olsa ne? Benliğin gittiyse artık sen yoksundur. Ve seni benliğinde barındıran insanlarda aynıdır. Reenkarnasyon yoktur. Ruh ve beden enerjiye dönüşür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben varlıklarla iletişime geçmediğim halde (yani hatırlamıyorum :D ) onların insanları kandırmaya meyilli olduklarını biliyorum ki böyledir kimse hiç bir şeyi karşılıksız yapmaz kimseye güvenme normal bildiğine şüpeyle bak yoksa bizden farksız olursun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba,

Yazdığı diğer 4 maddeye yorum yapmayacağım fakat aralarında bir madde var ki altını çizmek istiyorum şu an :

4. Aydinlik varliklar ve karanlik varliklar vardir. Bunun zaten herkes farkinda ama bilmedikleri sudur; butun aydinlik varliklarin iyi olmadigi gibi, butun karanlik varliklar kotu degildir. Aydinlik demek iyilik demek degil ve Karanlik demek kotuluk demek degil.

Böyle bir tanımın yinelenmesi iyi olmuş.

Zira bu konuda hiç umulmadık insanlar bile umulmadık yanılgılar içerisindeler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Baştaki uyarı kısmı çok itici olmuş .. Enterese oldum ben fikirlerinize :D hatta bu maddeleri ilgili bölümlere başlık açarak fikirlerinizi yazıp konu olarak açın derim . Böylece daha sağlıklı bir tartışma / fikir alış verişi olur diye düşünüyorum .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim herhalde bir sorunum var bu forumda herkes birşeylerle iletişimde bir ben hala lucidde miyim arkadaş. Herkes hokuspokuslarla akıyor , tanrı hakkında net konuşanına da ilk kez rast geliyorum. Ne adamlarla konuştum bu güne kadar azizim biri de demedi şu şudur bu budur. Parapsikolojide olay odak ve perspektiftir bu yüzden herkes farklı deneyim yaşar. Af buyurun ama konu gösterişten fazlası değil şahsi kanaatimce.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...