Jump to content

Şeytandan Korunmak İçin Köpekle Evlendi

Ariakas

Önerilen Mesajlar

[video=youtube;i4xZR_T-QVo]

Hintli bir kadın şeytanın şerrinden korunmak için bir sokak köpeği ile nikahlandı. Jharkhand eyaletinin bir köyünde yaşayan Mangli Munda isimli kız, ailesi tarafından “Senin üzerine şeytanın ruhu sinmiş” eleştirileri üzerine babası tarafından bulunan bir köpekle nikah masasına oturdu. 18 yaşındaki talihsiz Munda, ailesi tarafından bulunan ilginç damadı sevmediğini, ancak bu evliliğe mecbur olduğunu söylerken baba ise, “bu düğüne ciddi masraf yaptım. Ancak şeytanı kızımdan uzaklaştırmanın başka bir yolu yoktu” şeklinde konuştu. Bölgede sıkça rastlanan köpekle nikah geleneğinin gençlerin ileride yapacakları evliliğin sağlıklı ve uzun soluklu olması için yapıldığı belirtiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Köpeğin bile resmi karısı var la annaamm :D hepsini geçtim.. şimdi köpek karısını ısırsaaaaa.. kız baba evine gelse kaçsa.. .babası kocandır kızım ısırırda severde mi diyecek.. yahu hepsini geçtim bunlar ciddi ciddi çiftleşiyor mu birde ? evet sapkınca soru oldu farkıyım ama yok yahu aklım almıyor .. iğrençlik

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonra bu adamların aklına bu filmler nereden geliyor diyor insan...

http://www.youtube.com/watch?v=VyQAFhBv4Ts

Oh My God, Bolywood'un en dolu filmlerinden biri hatta sanırım son yıllarda izlediğim en güzel filmlerden biri... İzlememiş olanlara tavsiye ederim. Tanrı'ya dava açıp tebligatı ulaştıramayan bir Hintli'nin haberini paylaşmıştım yıllar önce... İşte bu film onu anlatıyor :rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında Hint Kültürü'nde bir çift evlendimi 1 hafta sonra gelinin ailesi gelir ve kızı alıp evine götürür. Damat eve gelince eşini bulamaz ve tekrar eşinin evine gider, artık su sığırı ya da bir miktar para vererek yeniden gelini yuvasına götürür. Şimdi bu köpek napacak arkadaşlarını toplayıp baskın mı yapacak? :D

Köpeğin bile resmi karısı var la annaamm :D hepsini geçtim.. şimdi köpek karısını ısırsaaaaa.. kız baba evine gelse kaçsa.. .babası kocandır kızım ısırırda severde mi diyecek.. yahu hepsini geçtim bunlar ciddi ciddi çiftleşiyor mu birde ? evet sapkınca soru oldu farkıyım ama yok yahu aklım almıyor .. iğrençlik
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayir ciftlesmiyorlar, bir cesit rituel bu, ruh esi olup ruhtaki kotulukleri kopege aktarmak gibi sanirim. videoda diyor zaten, artik herkes bu kizin uzerinden kotu sansin kalktigina inaniyor bundan sonra kendine hayirli bir kismet bekliyor kiz ( gercek bir insan evladi kismet yani :) ) kopekte bahcede evin kopegi olarak hayatina devam ediyor ( sonda diyor ya "family pet" )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç belli olmaz ki son günlerde zaten yeterinde hayvan tacizi haberleri gördüm. İnsana güven olmaz bence. Ritüel de olsa o nişanlanma olayı hoş bir durum değil.

sahipsiz hayvanların haklarını koruyan yasa yok ki 500 tl para cezası falan sanki arabayla hız yapmışsın . döveceksin hepsini .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç belli olmaz ki son günlerde zaten yeterinde hayvan tacizi haberleri gördüm. İnsana güven olmaz bence. Ritüel de olsa o nişanlanma olayı hoş bir durum değil.

bence de hic hos degil, akil alir gibi de degil , onayliyormusum gibi gorunmeyeyim de :) amac iliskiye girmek degil onu belirteyim dedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...