Jump to content

Bahsettiğim tarzda film önerilerinizi istiyorum

kjkszpj98

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar söylediğim şeyi sizde biliyorsunuz aslında izlemişsinizdir kesin.

bir grup arkadaş/genç yolda giderken veya bir mekana gittiklerinde ya paranormal olay yaşarlar

yada bir katil onları öldürmeye çalışır ya hani bu filmlerde istiyorum bildiklerinizi yazarsanız sevinirim.

örnek olarak;

House of Wax - Mumya Evi

Amusement - Ölümcül Saplantı

Wrong Turn - Korku Kapanı ( yalnız ilk filmi zira diğer filmlerinde erotizmden geçilmiyor )

Husk - Hasat Vakti

Stay Alive - Hayatta Kal

olmadı gidip Supernatural ilk sezonları izleyeceğim yardımınızı istiyorum şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koleksiyoncu serisi iyidir ,Saw ın yapımcısından.Texasda kovalamaca tarzı birşey vardı adını unuttum iyidir,Daniel radcliffe ın harry potter serisi hariç başrolünü oynadığı diğer filmlerin hepsi bu tarzdır esrarlı filmler tavsiye ederım ,Tipi gereği adamı hep o rollerde oynatıyorlar .:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

texas katliamı dediğin tarzda güzel film,

Parapiskoloji olarakta birçok film var ama Ruhlar Bölgesini eskaza hala seyretmediysen direkt olarak aç ve izle çünkü duruduğun kabahat.

Not: İndisious ( Ruhlar bölgesi) 3. filmin ciddi manada parapiskolojininin temellerini sallayacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

texas katliamı dediğin tarzda güzel film,

Parapiskoloji olarakta birçok film var ama Ruhlar Bölgesini eskaza hala seyretmediysen direkt olarak aç ve izle çünkü duruduğun kabahat.

Not: İndisious ( Ruhlar bölgesi) 3. filmin ciddi manada parapiskolojininin temellerini sallayacağını düşünüyorum.

korku tarzı takipçisi olupta insidious izlemeyen olmaz zaten kardeşim.

hatta bağlantılı filmlerden the conjuring de fenadır.. amonhera nın dediği filmdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

The Identity...Kimlik...tam aradığın film bence mükemmel

Haute Tension......Yüksek Tansiyon....yine tam aradığın mükemmeldir,sonu özellikle

The Cabin in the Woods....Dehşet Kapanı diye çevirmişler,bu çevirmenlerin kapan sevdasını anlayamadım.Film güzel başlıyor sonunda gülme krizine girdik biraz saçma.Ama izlenir hani.

The Haunting in Connecticut.....yaşanmış gerçek senaryo ama gençler değil aile ve yine mükemmel bi film

The Sinister.....klasik... bi ailenin yeni eve taşınmasıyla başlıyor ama sonu şok edici

The Ouija Board....Ruh Çağırma...sahilde ruh çağıran 4 kuzen tam istediğin tarz değil ama çok iyi bi uzakdoğu korku filmi gerçekten çok korkmuş ve etkilenmiştim ve sonu yine şaşırtıcıydı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben izledim, çok iyidir. Özet olarak; zengin psikopatların para karşılığı turistler üzerinde sadist duygularını gidermesi üzerine kurulu... :ermm:

Bir de Otel serisi var puanı da baya yüksek.

İki gencin çıktığı Avrupa seyehatinde kaldığı otel

ama bunu izlemedim mesuliyet kabul etmem :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

otel filmlerini izledim erotizmin çok ve yersiz kullanıldığı film serilerinden...

mesela wrong turn 1. filmi çok fena bir filmdir aşık olursunuz. fakat seri devam ettikçe erotizm seviyesi artıp kalite azalıyor

bu sebeple filmlerde erotizm olması problem değil fakat bahsttiğim gibi abartılırsa izlememeyi tercih ederim arkadaşlar.

wrong turn 1 başarılı 2. ve 3. konu güzel bir şekilde devam ediyor. 4-5 erotizm arttırılmış ve film takipçlerini kaybetmiştir. 6. ve son çıkan filminde ise başarısızlığın dibine vurmuşlardır afedersiniz arkadaşlar ama p*rno değerindedir. bence... :) sürçü lisan-ı bağışlayın teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

The Identity...Kimlik...tam aradığın film bence mükemmel

Haute Tension......Yüksek Tansiyon....yine tam aradığın mükemmeldir,sonu özellikle

The Cabin in the Woods....Dehşet Kapanı diye çevirmişler,bu çevirmenlerin kapan sevdasını anlayamadım.Film güzel başlıyor sonunda gülme krizine girdik biraz saçma.Ama izlenir hani.

The Haunting in Connecticut.....yaşanmış gerçek senaryo ama gençler değil aile ve yine mükemmel bi film

The Sinister.....klasik... bi ailenin yeni eve taşınmasıyla başlıyor ama sonu şok edici

The Ouija Board....Ruh Çağırma...sahilde ruh çağıran 4 kuzen tam istediğin tarz değil ama çok iyi bi uzakdoğu korku filmi gerçekten çok korkmuş ve etkilenmiştim ve sonu yine şaşırtıcıydı

+Lanetli Topraklar ve Şeytan Üçgeni(Triangle)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...