Jump to content

Big Eyes - Tim BURTON

Witch Of Rain

Önerilen Mesajlar

http://cdn1-www.comingsoon.net/assets/uploads/2014/10/file_124168_0_bigeyes640.jpg

Vizyon Tarihi : 6 Mart 2015

Yönetmen : Tim Burton

Oyuncular: Amy Addams, Christoph Waltz, Danny Huston

Tür: Biyografik, Komedi

Bütçe: 10 000 000 $

Konu:

1950’li yıllarda iri gözlü çocuk tablolarıyla tanınan Amerikalı ressam Margaret Keane’in, eşi Walter Keane ile yaşadığıgüç mücadelesini beyazperdeye taşıyan film, biyografik bir uyarlama. Karısının göze çarpan yeteneğini ve ortaya koyduğu eserleri satış stratejisi adına sahiplenen Walter Keane, para ve şöhreti yakaladıktan sonra eşi Margaret'ı gölgede bırakır. Yaptığı tabloların birisi için bile "Benim tablom!" diyemeyen Margaret, kocasının baskına karşı çetin bir savaş verecektir.

Tim Burton' ‘Ed Wood’dan sonraki en kişisel filmi” olarak yorumlanan filmin başrollerini Amy Adams ve Christopher Waltz paylaşırken, senaryo Scott Alexander ve Larry Karaszewski'ye ait. Filmin müziklerinde Danny Elfman imzası var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olm facebook una bir şeyler olmuş mesajlarını gördüm ama yazamadım cevap konuyla ilgili olduğundan buradan yazayım dedim. Evet ülkemizde henüz vizyona girmedi ama izledim ben :D cidden güzel filmdi :D

Sanırım dvdci olduğun için şaşırmadım ben zaten . :),Vizyona girsin de izleyelim bakalım .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...