Jump to content

Ygs Zor muydu? ANKET!

Ancients

Ygs Zor muydu?  

25 üye oy kullandı

1. 1. Ygs Zor muydu?

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Kendimizi kandırmak, ego tatmini yapmak için değil, sadece genel bir ortalama çıkartmak amacıyla bu anketi açıyorum. Bana göre zordu. Zaman sıkıntısı vardı. Paragraflar çok uzun ve matematik soruları geçen senelere göre daha zordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence geçen senelerden biraz daha yüksek gelicek ama çok geç artık iç mimarlık puana döndü hemde sınava bir hafta kala çok ilginç !mimar sinanın sınavı güme gitti neyse ben okulumdan memnunum umarım seninde güzel haberlerini alırız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arada bir hobi olsun diye giriyorum. Bazen kazanıp gitmiyorum, bazen kayıt yaptırıp bırakıyorum. Harika bir fantezi bu. Bu yıl da başvuru yaptım, ama il dışında olduğum için giremedim. Hep merak etmişimdir, sınavdayken yan masaya bakarsın görevli sınav kâğıdını koyar, ama çocuk gelmez sınava. Kâğıt, boş sırada sahibini bekler. Acaba neden gelmedi? diye düşünürdüm o kişiyi; geç mi kaldı, bi kaza mı oldu, yoksa salla gitsin mi dedi? Bu sınavda o kişi ben oldum işte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hacı kim ne derse desin adamakıllı çalısmadan şu sınavlara da girdim ya bu sene lafta kolay geçmişti ama bir baktım barajı bile geçememiş:rofl: zaten fenden ülke geneli başarı şeysi 3.8 miymiş öyle bişeymiş.türkçeden 14 dorum 16 yanlışım var.:rofl:infaz edin lan beni öleyim kurtulayım bidahada çalısmadan girersem adım batman olsun .batman emi .:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...