Jump to content

Filmlerdeki hayran kaldığınız kötü adam ?

Cassidy

Önerilen Mesajlar

Filmler bir tek iyi adamlar dan oluşmaz kötü karakterlerde bizi kendine hayran bırakabilir. Mutlaka her filmde bizi kendine hayran bırakan bir oyuncu veya bir karakter vardır.Sorum şu şimdiye kadar izlediğiniz filmlerden hangi kötü kahraman sizi kendine hayran bıraktı ? Hangisinde 'Ah keşke ölsemeydi ya' falan dediniz?

Benim ki Resident Evil filminden Wesker.Bu herife resmen tapıyorum oyunda ki hali de baya cool.

Sizde kendi görüşlerinizi sunarsanız mutlu olurum.Bu arada illa film değil dizi karakteri de olabilir. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Star Wars'dan Darth Vader

http://www.sideshowtoy.com/wp-content/uploads/2015/12/star-wars-darth-vader-sixth-scale-feature-1000763.jpg

edit:

Dizilerde sayılıyormuş :D

Supernaturalden Lucifer

http://static.tumblr.com/a7530b7f50697e77f0fa69ddf51b5f5a/z1xyudd/cdYncdumy/tumblr_static_8id4ahwsdnk0ss40cco4gwgco.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Binimki de Lex Luthor olsun. Çizgi romanlardaki değil de, dizideki hali pek sempatik.

images?q=tbn:ANd9GcS0gpuOPTVEW2J4gnslmzWYP1NnNhzwdis6Z2NYSCS5G06uIHxZC7lmzdV2

Dizide bencil bir iş adamı olan Lionel Luthor'un, yani babasının baskılarına direnen, iyi niyetli ve yardım sever bir kahraman, Süperman'in en iyi dostlarından biri. Lakin, o bölümlere gelemesem de henüz, duyumlarıma göre zamanla değişiyormuş. Lex'i sevmemin nedeni onu kötü adama dönüştürenin gördüğü psikolojik baskı olması. E destekliyor muyuz peki? Hayır desteklemiyoruz. Hatta sinir oldum öğrendiğimde. Yine de dizide en sevdiğim ikinci karakter. Zekası olsun, babasını şah mat edişi olsun... cici keltoş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fight club diyesim geliyor yalnız kötü karakterin kim olduğu kanısına varabilmiş değilim.

Hem kime göre? Neye göre?

sylvester mı kötü olan, yoksa aslında tweety mi?

Kafanız mı karışıyor. Bir sigara daha yakıp olmayan pencerenizden göğü hayal edin bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Filmler bir tek iyi adamlar dan oluşmaz kötü karakterlerde bizi kendine hayran bırakabilir. Mutlaka her filmde bizi kendine hayran bırakan bir oyuncu veya bir karakter vardır.Sorum şu şimdiye kadar izlediğiniz filmlerden hangi kötü kahraman sizi kendine hayran bıraktı ? Hangisinde 'Ah keşke ölsemeydi ya' falan dediniz?

Benim ki Resident Evil filminden Wesker.Bu herife resmen tapıyorum oyunda ki hali de baya cool.

Sizde kendi görüşlerinizi sunarsanız mutlu olurum.Bu arada illa film değil dizi karakteri de olabilir. :)

O adam ölmedi bu arada :D

Süpernatural Crowley ölürse ağlarım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...