Jump to content

En İyi Seri Film?

Ametist

En Başarılı Seri Film?  

252 üye oy kullandı

1. 1. En Başarılı Seri Film?

• Testere
      47
    • Yüzüklerin Efendisi
      107
    • The Godfather
      19
    • Karayip Korsanları
      20
    • Harry Potter
      40
    • Star Wars
      19

Önerilen Mesajlar

gelcege donusss.. tabi ki.. hastasıyım.. kucukken gelecege donusculuk oynardik.. kardesim kucuk diye marty mcfly olurdu uyuz olurdum.. mecburen doktordum ben yillarca.. :).. hey gidi.. nostalji gecem mi ne yaf.. eyv. elesis ii hatirlattin.. :)..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kimse bizim hit olmuş türk filmlerimizden bashetmio ne kdr yabancılaştık arkadaşlar bunu farkedemiyormusunuz biraz düşünün lütfen değerlere saygı gösterelim.

ben kendiminkini söyliyeyim

hababam sınıfı serisi......kemal sunal sen bizim herşeyimizdin mekanın en yukarısı olsun seni seviyoruz......:(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kişisel tartışmaya çevirmek istemiyorum ama neden türk filmi yazan yok geçmişte bi o kdr filmimiz varken inanıyorumki yukardaki ankete hababam sınıfınında ismi konulsaydı bi çok arkadaşımız onu işaretlerdi neyse sen beni anladın ama işte yazıyorsun öle.....bu arada godfather en iyi yabancı seri filmidr kimse oy atmamış onada şaşırdım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dely tartışalım.benim kimseden korkum yok.anketle ilgili şikayetin varsa onu anketi düzenleyene iletirsin.ha god father en ii flm demişsin.kimse işaretlememiş demişsin.milletin zevkinden sana ne.ya da bana ne.kime ne??? ha deseydin ki en başta arkadaşlar türk flmleri de olsa ii olur die..katılırdım.ama sen direk suçlamaya griosun anlamadan dinlemeden. ki bu da anlayış algılayış seviyenle ilgili bi durum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...