Jump to content

Çakra Temizleme ve 3. Göz

PoineS

Önerilen Mesajlar

Merhabalar. Son bir kaç aydır bir iki çakramın kapalı olduğunu fark ettim. Ve çakralarımı temizlemek istiyorum ama çok faydalı bir yardım alamadım bu konuda. Sadece 720-852 Hz. meditasyon dinlemenin yeterli olacağını söylediler ve bundan emin olamıyorum. Bunun yanında 3. gözümü de açmak istiyorum fakat bana ne gibi bir artısı olur kestiremedim. Hayatımda biraz kolaylaşma, sınavlarda ya da herhangi bir konu da karar verirken benim için bir fayda sağlar mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi günler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

selamlar gec oldu ama cakraların kapanması dogru bir tanım olamaz cunku cakralar kapanmaz, ama bazı sorunlar meydana gelebilir. temizlemek konusunda forumda pek cok calisma var. 3. goz dedigin sanirsam ajna cakrasi. dedigim gibi acmak olmuyor istedigin durum, ayni sekilde cakra calismalarinin birbirinden bagimsiz yapilmasi pek dogru degil. sadece biri uzerine yogunlasmayi dogru bulmuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...