Jump to content

Bir kaç görsel ve sorum olacak?

ByConstantinE

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra yeniden selam, konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın,

Yakın zamanda bir hoca ile görüşme fırsatı buldum bazı kişisel sorunlarım (maddi) ile ilgili bana dükkanıma asmam için aşağıda gördüklerinizi verdi bir kaç tane de muska verdi (aile fertlerine de) sizden ricam bilgisi olan bunların neler olduklarını bana söyleyebilir mi acaba?

Teşekkürler, iyi forumlar.

2.jpg

1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kanka bu islami korunma şeysi. Nas,Felak ve Ayet-el Kürsi var. Korunmak için dualardan oluşmuş bir kağıt. Ordaki kutucuklar var kare şeklinde içlerinde sekiller olan. Onlar vefk. Yine amaçlanan niyete göre yapılır okumak için usta olmak lazım. Herhalde para,mal,mülk için. Binlerce vefk var çünkü iyilik için yazılabilecek. Kötü bir şey degil yani. 

Witch Of Rain tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fotokopi bir işe yaramaz. Nasıl paranın fotokopisi işe yaramıyorsa bunlarda safran misk amber ile yazılmadan işe yaramaz.

Ha zaten bu tarz şeyler genelde yazılsa da işe yaramaz da neyse...Soldan sağa ayetel kürsi ile daire kurup kapatıp yırtıp atabilirsiniz veya yakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

buna ihtiyaç duymuşsun fakat gerçek bir hoca bunlarla uğraşmaz hele de hiç pazarlamaya çalışmaz. üstünde veya evinde bir şeyi tutmak ne kadar doğru ve mantıklı, büyüden bir farkının kaldığını düşünmüyorum. aynı şeyleri inan okusan bizzat kendin istesen daha verimli olur. muska gibi araçlar her ne kadar iyi niyetli olursa olsun zamanı dolduktan sonra geri tepmeye başlar, kaş çizeyim derken gözünü çıkarırsın. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...