Jump to content

Rüyamdaki akademi

Axeldarwin

Önerilen Mesajlar

rüyadan bahsetmek istiyorum ve neden olduğunu bilmiyorum umarım yardımcı olabilirsiniz.

Akademi. Eski tür bir kilise gibi ama okul olan bir çeşit akademi gibi bir yerdeyim ve yanımda bir kız vardı ve kule gibi bir yerden akademinin yasaklı bölümüne yani odasına girdik ve orada bazı kinezi teknikleri gibi birçok teknik vardı ama su kinezi si ödevi mi ne varmış onu yapmak için bir kitap aldım ve kızla yapmaya başladık ben zar zor yapabildim fiziksel hayat gibi hissettiriyordu. Herneyse fazla tutamayacağım. Bir hoca bizi yakaladı ve bana ceza verdi ve normalde yaşadığım apartmana ışınlandım rüyada ve hoca diyebileceğim 1 kadın ve erkek anneme artık 3 ay rüya göremeyeceğimi ve akademiden atıldığımı söyledi ve dedikleri gibi 3 ay rüya görmedim üstüne bir daha oraya gitmedim. 

Axeldarwin tarafından düzenlendi
Yanlış yazım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rüyalarınızda, başka alemlerde korunmak ve manevi olarak iyileşmek/düzelmek için

Süleyman'ın Gezegen tılsımları kitabından (bir kitap)

Satürn'ün 1. pentagramını (The First Pentacle of Saturn) yani SATOR KARESİNİ ve Karenin açılımı olan PATER NOSTER duasının okumanızı tavsiye ederim.

küçük bir kağıdın bir yüze birini, diğer yüze diğerini çiz.

İkisini de çift çember içine al, bir de mum yak ve Babamız duasını oku, istersen. ve gece yatmadan önce yastığının altına koy ve yanında taşı.

sator

750px-Palindrom_TENET.svg.png

pater noster

900px-Palindrom_PATERNOSTER.svg.png

Babamız ( Pater noster) ya da Gerçek Dua, (Hristiyanlık için bizdeki fatiha suresine denktir.)

Göklerdeki Babamız,

Adın kutsal kılınsın.

Egemenliğin gelsin.

Gökte olduğu gibi, yeryüzünde de

Senin istediğin olsun.

Bugün bize gündelik ekmeğimizi ver.

Bize karşı suç işleyenleri bağışladığımız gibi,

Sen de bizim suçlarımızı bağışla.

Ayartılmamıza izin verme.

Bizi kötü olandan kurtar.

Çünkü egemenlik, güç ve yücelik

Sonsuzlara dek senindir!

Amin.

not. Rüyalar aynı zamanda bilinçaltımızın birer yansımasıdır. çok fazla metafizik okuyor, izliyor da olabilirsin. Bu beyninin kurguladığı bir macera da olabilir.... Nelerle uğraştığını bilmem lakin biraz ara vermek de zihnin toparlanmasına yardımcı olacaktır.

not2. Christopher Nolan’ın TENET filmini de izlemeni tavsiye ederim. : ) o da sator ile ilgilidir. : )

mowaz tarafından düzenlendi
imla noktalama.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...