Jump to content

kabuslar

the prophet

Önerilen Mesajlar

uyuyamıyorum uyuduğumda da kabus görüyorum ya birini öldürüyorum ya ölü kanlı bedenler görüyorum ya da garip yaratıklar, beni izleyen rahatsiz edici insan kafalari görüyorum bir süredir  (gölgeler değil direkt o şeyleri görüyorum ve bunlar beni daha çok rahatsız ediyor suan)

( kendim hariç başka insanlara rüya tabiri yapıyordum önceden ama artık rüyalarımı çözemiyorum)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 dakika önce, Novaedex yazdı:

bilinçaltı 😁

Sizce sadece bilinçaltı mı ? Negatif enerjili varlıkların olma ihtimali de yok mu sizce?Çünkü bu varlıklar enerjiyle beslendikleri için  sayın the prophetin de eğer enerjisi yüksek ise yada geçmişinde benzer olaylar yaşamış ise veyahut düşüncelerini kontrol edemiyor ise(yani bu varlıklar hakkında çok düşünüyorsa olumlu yada olumsuz, ki genellikle olumsuz düşününce olur bu tür parazit varlığın beyne etki etmesi olayı...Bence her şey mümkün olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gerçeklik sadece sizin gördükleriniz veya görmek istediklerinizdir, sizin görüş alanınızın dışındaki hiçbir şey gerçek değil, en azından sizin için. (bkz: solipsism)

kafamızın içindekiyle herşeyi yenebiliriz diye düşünüyorum, gerek bilinçaltını gerek bahsettiğiniz varlıkları, ben kendi sancılı dönemlerimi bu şekilde geçirdim. düşünce şeklimi ve hayatımda negatiflikler üzerine kafa yordum. beynimiz düşündüğümüzden daha kapasiteli, kendinize inanın.

edit: ilk cümleyi ekledim.

37 minutes ago, AbraKadabra said:

Sizce sadece bilinçaltı mı ? Negatif enerjili varlıkların olma ihtimali de yok mu sizce?Çünkü bu varlıklar enerjiyle beslendikleri için  sayın the prophetin de eğer enerjisi yüksek ise yada geçmişinde benzer olaylar yaşamış ise veyahut düşüncelerini kontrol edemiyor ise(yani bu varlıklar hakkında çok düşünüyorsa olumlu yada olumsuz, ki genellikle olumsuz düşününce olur bu tür parazit varlığın beyne etki etmesi olayı...Bence her şey mümkün olabilir.

Novaedex tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

33 dakika önce, Novaedex yazdı:

gerçeklik sadece sizin gördükleriniz veya görmek istediklerinizdir, sizin görüş alanınızın dışındaki hiçbir şey gerçek değil, en azından sizin için. (bkz: solipsism)

kafamızın içindekiyle herşeyi yenebiliriz diye düşünüyorum, gerek bilinçaltını gerek bahsettiğiniz varlıkları, ben kendi sancılı dönemlerimi bu şekilde geçirdim. düşünce şeklimi ve hayatımda negatiflikler üzerine kafa yordum. beynimiz düşündüğümüzden daha kapasiteli, kendinize inanın.

edit: ilk cümleyi ekledim.

Solipsismin şimdi googledan anlamına baktım.Eğer anlamını doğru algılayıp yorumlayabildiysem eğer sanırım birazcık narsistlikle bağdaşıyor öyle değil mi?Narsist bir insanı pek ciddiye almam ama size şu kadarını söyleyeyim bir insanın beyin gücüyle yapabilecekleri çok fazla.Buna ben de inanıyorum.Konuyu açan arkadaşa yaptığım yorumdada bunu savundum aslında.Evet bilinçaltı olabilir,ama olmayabilirde.Bunu kendisi öngörmeli öyle değil mi?Sonuçta kendine inanan vede "narsist" olmayan bir insan hatta hatta kadim bir varlık neler neler başarabilir öyle değil mi? Yok eğer solipsismin anlamını yanlış yorumladıysamda hoşgörün lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 minutes ago, AbraKadabra said:

Solipsismin şimdi googledan anlamına baktım.Eğer anlamını doğru algılayıp yorumlayabildiysem eğer sanırım birazcık narsistlikle bağdaşıyor öyle değil mi?Narsist bir insanı pek ciddiye almam ama size şu kadarını söyleyeyim bir insanın beyin gücüyle yapabilecekleri çok fazla.Buna ben de inanıyorum.Konuyu açan arkadaşa yaptığım yorumdada bunu savundum aslında.Evet bilinçaltı olabilir,ama olmayabilirde.Bunu kendisi öngörmeli öyle değil mi?Sonuçta kendine inanan vede "narsist" olmayan bir insan hatta hatta kadim bir varlık neler neler başarabilir öyle değil mi? Yok eğer solipsismin anlamını yanlış yorumladıysamda hoşgörün lütfen.

yapımın narsist olduğunu reddedemem fakat benim herşeye ve herkese saygım var. mentalime ve hayatıma yarar sağlayacak kadar narsistim, insanların hakkına girecek veya rahatsız edecek kadar değil. doğru yorumlamışsın kesinlikle fakat bu da bir fikir sonuçta ve her fikrin karşıtı vardır.

başlığın sahibine yapabileceğim tek tavsiye bu olduğu için bunu söyledim, varlıklar konusunda yardımcı olamam 😄

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...