Jump to content

Bu rüyayı yorumlamama yardım edebilir misiniz?

Ambra

Önerilen Mesajlar

şimdi muttaliple geziyorduk ya da bisey mi dağıtıyoduk hatırlamıyorum sonra meyve sebzelerin satıldığı pazar gibi bir yere denk geliyoruz moloz sanırım ordaki camiyi hatırlıyorum sonra bi kadın görüyorum ama sadece yüzünün yarısı muttalipe gülümsüyor nilüfer hoca sanıyorum diyorum annen mi diyo yok dedim nasıl yok çok benziyor teyzen mi yoksa dedi işte cok küçüklükten beri tanırım falan sonra kadın yanımıza geliyor muttalipe sarılıyor bana da gülümsüyor işte el sıkısıyoruz falan sonra elimi alıyor bişey makasın tek bıcağını alıyor yan tutuyor (kalın tarafı) sonra bisey yapıyor gülümsüyor diyor ki muttaliple bana siz çok uyumlusunuz falan bişeyler diyor (arkadaşımın rüyası Muttalip hoşlandığı çocuk)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22.10.2023 - 23:41 tarihinde, Kofebz yazdı:

ne diyon ya müttalip falan nüfus müdürün müyüz ailenden biriyse bilcez tanrısal bir bakış açısıyla bkın demişsin resmen. müttalip kim oğlum ? ebu müttalip.. :D saçma sapan bi rüya bi anlamı yok. 

Tamam sen bildiğin rüyaya yorum yap ben her rüyanın anlamı olduğuna inanıyorum sen başka bir şeye inanırsın beni ilgilendirmez 👌ok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...