Jump to content

Kendi İçimizdeki Duyguları Azaltma İle İlgili Büyü Var mı?

Reechani Sentrosi Vasi

Önerilen Mesajlar

Elbette var, ama bunun majikal çalışmalardan daha mantıklı yolları da var, ki zaten o yol sizi nihai sonuca, isteğinize, çalışmalarınıza götürecek. Zaten bu tarz çalışmalara genel olarak meğiliniz var ise duygularınızı kontrol edebilmeniz gerekiyor. Yani sıralamanın başında olması gereken duyguların kontrolü... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, nevermore yazdı:

Elbette var, ama bunun majikal çalışmalardan daha mantıklı yolları da var, ki zaten o yol sizi nihai sonuca, isteğinize, çalışmalarınıza götürecek. Zaten bu tarz çalışmalara genel olarak meğiliniz var ise duygularınızı kontrol edebilmeniz gerekiyor. Yani sıralamanın başında olması gereken duyguların kontrolü... 

Galiba nasıl yapılacağını açıklamayacaksınız? Yine de, teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Korkuya karşı en etkili büyü adım atmaktır . Anlayışla beraber adım atmaktır . Korku korkunun varlığı ile beraber aşılır ilk önce .Onun varlığı anlayışınızı tetikler . Anlayışı geliştirmenin en etkili yolu da meditasyon yapmak ve hayatınızı sade bir hale getirmektir .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazılanlara ek olarak psikolojik destek almak da işe yarayabilir. "Eninde sonunda öleceğiz bu kadar korkacak bir şey de yok" diye gerçekten inanıp diyebildikten sonra pek korkacağınızı zannetmiyorum.

Zaten 10 sene önce korktuğumuz şeyler 10 sene sonra gülünç hale gelebiliyor ve 10 seneyi oturup 10 gün anlat deseler anlatamayız. Yaşanmamış gibi rüya gibi geçiyor. Oturup düşünmek sorgulamak insanı hem dinlendiriyor hem rahatlatıyor.

Büyü yapmak öyle menemen tarifi verir gibi yapılmaz, yapılırsa da zaten büyü olmaz. Bir sürü usulu var kolay işler değil. Gördüğüm ve konuştuğum da bu işi gerçekten bilenlerin de öyle mahalle şarlatanları gibi zaten para pul ihtiyacı olmuyor, çoğu zaman bir şeyler yapıyorum yapabiliyorum sen bilgesin diğer insanlardan ayrısın diye nefsini tatmin etmek için yapıyor...Lazım mı ? Bence hiç de değil...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o soruyu yazdığım günden beri benim için çok şey değişti ve ben de artık sorumun saçmalığını (gereksizliğini) anlayabiliyorum. Ve aslında onu korku duygusu için değil başka bir duygu için yazmıştım. Yine de hepinize teşekkürler.

(artık o hesaba erişimim yok o yüzden başka hesapla yazıyorum)

Doğruluk İzcisi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...