Jump to content

Yazlık evin içerisinde bulunan tavuk yumurtaları.

PatavatsiZ

Önerilen Mesajlar

Merhabalar ;

Konun yeri burası değilse şimdiden üzgünüm, bunu yazabileceğim daha mantıklı bir başlık göremediğim için konuyu buraya açıyorum.

Geçtiğimiz günlerde ailem yazlık evin boşaltılması ve temizlenmesi için gittiler. Ev boşaltılırken abuk sabuk yerlerde saklanmış tavuk yumurtaları çıkmaya başladı. Kıyafet dolabının içinden, ortadan katlanmış sünger yatağın arasından, yatak dibinden, sandık içerisinden, koltuk altlarından daha hatırlayamadığım birkaç yerden daha. Ev kapalı, cam çerçeve içeriye girilebilecek açık tek bir pencere tek bir delik yok. Rica ediyorum çılgın tavuklar evin içerisinde alem yapmışlar gibi abuk sabuk yorumlar yapmayınız. Eve 3 yıldır kalmak için giden kimse yok, arada yakın yerde tatil yapan aile fertleri evi ardiye gibi kullanıyordu o kadar. 

Son birkaç yıldır başımızdan abuk sabuk durumlar geçiyor, detaylara girmeyeceğim ama ailemizin içerisinde huzur bırakmayan felaketler silsilesi diyebilirim. Öyleki iş hayatlarımıza, sosyal ve ekonomik hayatlarımıza, hatta canımızdan olanlara kadar. Kardeşim bu yumurtaların sebep olduğu bir büyü olabilir diye düşünüyor. Çok araştırdım birkaç vaka daha buldum fakat herkes duruma alaycı bir tavırla yaklaşmış. Aramızda durum ile ilgili bilgisi olan, daha önce böyle bir şey ile karşılaşmış, başına gelmiş birileri var mıdır, yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. 

Sevgiler, selamlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yumurta kullanılarak yapılan büyüler genellikle koruma, şifa ve bereket ekseninde olur. Bunun dışında Türkiye'de büyü yapabilecek kapasitede birilerinin olduğunu sanmıyorum varsa da sizin eve uğramaz merak etmeyin. 

• Haha 1
  • Confused 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 hours ago, reincarnated said:

Yumurta kullanılarak yapılan büyüler genellikle koruma, şifa ve bereket ekseninde olur. Bunun dışında Türkiye'de büyü yapabilecek kapasitede birilerinin olduğunu sanmıyorum varsa da sizin eve uğramaz merak etmeyin. 

Anladım, o zaman kilitli bir evde akıl mantık dışı yerlerde çıkan yumurtalar tamamen rastlantısaldır , düşününce mantığa yaklaşıyor hem zaten biz kimizki bizim eve uğrasınlar. Şifa adına yapılan bir iş sede bir ablamı kaybettim ve annemi kaybetmek üzereyim ailenin yarısı kısa süre arayla kazalar geçirmeye başladı, iş batıdı, vicutlarımızda kitleler çıkıyor, ayrılanlar var ve bunların  tamamı şifa adınadır aşırı realitik. Üzülerek söylemek istiyorum ki bu rastlantısallıkları malesef sizin kadar kolay göğüs pasıyla indiremeyeceğim. Görüşünüz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, PatavatsiZ yazdı:

Anladım, o zaman kilitli bir evde akıl mantık dışı yerlerde çıkan yumurtalar tamamen rastlantısaldır , düşününce mantığa yaklaşıyor hem zaten biz kimizki bizim eve uğrasınlar. Şifa adına yapılan bir iş sede bir ablamı kaybettim ve annemi kaybetmek üzereyim ailenin yarısı kısa süre arayla kazalar geçirmeye başladı, iş batıdı, vicutlarımızda kitleler çıkıyor, ayrılanlar var ve bunların  tamamı şifa adınadır aşırı realitik. Üzülerek söylemek istiyorum ki bu rastlantısallıkları malesef sizin kadar kolay göğüs pasıyla indiremeyeceğim. Görüşünüz için teşekkürler.

Tam olarak anlatamadım, demek istediğim büyü dediğimiz şeyi yapabilecek potansiyelde kişiler bu tarz işlerle uğraşmaz, 2-3 kuruş para karşılığı bağlama büyüsü yapayım yok ne bileyim kötü şans büyüsü yapayım diye bir muhabbet yok. Film sektörü böyle lanse edilebilir ancak gerçekte bu tür işlerle uğraşanlar şarlatanlardan başkası olmuyor. Büyü işini becerebilecek tipler inzivaya çekilmiş dünyevi işlerden elini ayağını çekmiş kişilerdir, dolayısıyla ne sizle ne de benle işleri olmaz.

Ben ve bir çok kişi de daha çok teorik yanıyla ilgiliyizdir, kalkıp da büyü yapabilecek potansiyelde ne bu forumda ne de başka forumlarda hiç kimse yok. Tuttu tutmadı diye olayı şans faktörüne küçümseyenler de genellikle şarlatanlar oluyor maalesef. 

Bir dine inanıyorsanız inandığınız din doğrultusunda ibadet edin belki bir faydasını görürsünüz onun dışında önerebileceğim bir şey yok. Geçmiş olsun bu arada..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, reincarnated yazdı:

Tam olarak anlatamadım, demek istediğim büyü dediğimiz şeyi yapabilecek potansiyelde kişiler bu tarz işlerle uğraşmaz, 2-3 kuruş para karşılığı bağlama büyüsü yapayım yok ne bileyim kötü şans büyüsü yapayım diye bir muhabbet yok. Film sektörü böyle lanse edilebilir ancak gerçekte bu tür işlerle uğraşanlar şarlatanlardan başkası olmuyor. Büyü işini becerebilecek tipler inzivaya çekilmiş dünyevi işlerden elini ayağını çekmiş kişilerdir, dolayısıyla ne sizle ne de benle işleri olmaz.

Ben ve bir çok kişi de daha çok teorik yanıyla ilgiliyizdir, kalkıp da büyü yapabilecek potansiyelde ne bu forumda ne de başka forumlarda hiç kimse yok. Tuttu tutmadı diye olayı şans faktörüne küçümseyenler de genellikle şarlatanlar oluyor maalesef. 

Bir dine inanıyorsanız inandığınız din doğrultusunda ibadet edin belki bir faydasını görürsünüz onun dışında önerebileceğim bir şey yok. Geçmiş olsun bu arada..

Yazdığınız yorum teorik seviyenin bile alt  neofit kademesi . Pratikte bile yorum atmak zorken bu durumda iken hiç yorum atmamak daha akıllıca bir iştir . Onun dışında arkadaşa çevresinde enerji konusunda deneyimli birilerine danışması en azından forumdaki büyünün varlığını keşfetme yöntemlerini uygulayacak kadar kendinden emin olmasını tavsiye ederim . Arkadaşın seviyesinde en ideali istihareye başvurmak gibi duruyor . Mesaj sayısına baktığım zaman eski bir üye olduğunu görüyorum . E bir zahmet forumu da kendisi araştırsın . Açıkcası büyü olmak zorunda da değildir . Keşfetmek ve bozmak da deneyim ve yöntem ister. 

Adam Kadmon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forumda bulduğum sizin seviyenize göre yöntemler ; 

3- İstihare

İstihareye yatmak, düzenli meditasyon yapmayan ve bilgiye ulaşamayanlar için en pratik yöntemlerden biridir. Eninde sonunda mutlaka işe yarar.

Kısaca önce ılık bir duş alın.

Daha sonra bir tütsü ve/Veya mum eşliğinde niyetinize odaklanın.

Hafif bir meditasyon, nefesi dinleme yada bir dinlendirici müzik eşliğinde zihni boşaltın

Niyeti kesin ifade etmek çok önemli, gerekiyorsa yazıp yastığınızın altına koyun.

sabah uyanır uyanmaz, kağıt kalem ile rüyayı hatırlamaya çalışın

Tüm rüyanızı not edin.

Niyet şu tarz olabilir: Tüm rehberlerimden, yardımcılardan ve koruyuculardan, büyü yapılıp yapılmadığına dair bilgi istiyorum.-kendinize odaklanarak- Sabah rüyamda gördüğüm mesajı net olarak hatırlayacağım. (Burada inandığınıza göre Allah'tan, tanrılardan, kutsal ruhtan, doğa ruhlarından yardım isteyebilirsiniz.)

Eğer ki hatırlamaz veya görmezseniz görene kadar buna devam edin. Mutlaka bilgi gelecektir. Önemli olan rüyayı yorumlamaktır bunu da unutmayın.

4-Defedici- Arındıcı dualar ve pratiklerin yarattığı tesirler

Defedici dualar veya arındıcı dualar ile pratikler de anlamanın bir metodu olarak kullanılmaktadır. İster latince, ister arapça ister başka bir dilde defetme ve arındırma duası okuduğunuzda vücutta titreme, uyuşma, omurilikte elektriklenme veya üzerinizde baskı hissederseniz, büyü ya da negatif bir tesirin var olduğu düşünülebilir.

Ayrıca reiki, adaçayı yakmak, sirke ve tuzlu suyla banyo yapmak vs. gibi pratiklerde de benzer tepkiler varsa muhtemel bir büyüdür. (Defetme ve Defetme Büyülerinin Temeli Olan Defetme Yağı Yapımı - Açtığım bu konudaki formülü deneyebilirsiniz, sirius)

Bu unsurlardan biriyle büyü varlığını test ettiğinizde, genelde kişi o enerjinin "farkına" varacağı için bir veya iki gün sonra rüyasında büyü ile alaklı imgeler görebilir. Arkadaşıma yaptığım küçük bir defetme sonrasında -büyü ile ilgili hiçbir bilgisi olmadığı halde- üç gencin ona kediotu kökü ile yaptığı bir kara büyü ritüeli rüyasında görmüştü ve bir iki günlük uykusuzluk çekmişti. Defetmeye devam ettikçe hem büyüden hem de diğer fenomenlerden doğal olarak kurtulmuştu. Ama oradaki arındırıcı defedici enerji büyüyü de etkilediği için kişi daha derin bir şekilde büyünün etkisini fark eder hale gelmektedir.

5- Sarkaç

Bir diğer yöntem sarkaç metodu. Sarkaç ile büyü olup olmadığını sorabilir sağa sola dönüşe göre, cevabı alabilirsiniz.

Ayrıca evin neresinde olduğunu, nasıl yapıldığını da sarkaç yardımıyla öğrenebilirsiniz. Sarkaç evet/hayır cevapları verdiği için ona göre sormanız gerekmektedir.

Eğer bir kişiye bakacaksanız, o kişinin resminin üzerinde sarkaca sormalısınız, resmi yoksa imgesini zihninizde tutabilirsiniz.

Eskiler sadece altın veya gümüş yüzükle bile hemen sarkaç yapıp danışırdı. Yine de düzenli kullandığınız bir sarkaç edinmekte fayda var.

Sarkacın nasıl yapıldığı ve kullanıldığıyla ilgili hem kitaplar hem bilgiler var. O detaya girmeye gerek yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazdıklarım kibirlice algılanmasın . Bu forumdan nice deneyimli insanlar gelip geçti . Sadece bakış açınızın literatüre göre bulunduğu durumu aktardım . Sayın reincarnated.

Adam Kadmon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 hours ago, Adam Kadmon said:

Yazdığınız yorum teorik seviyenin bile alt  neofit kademesi . Pratikte bile yorum atmak zorken bu durumda iken hiç yorum atmamak daha akıllıca bir iştir . Onun dışında arkadaşa çevresinde enerji konusunda deneyimli birilerine danışması en azından forumdaki büyünün varlığını keşfetme yöntemlerini uygulayacak kadar kendinden emin olmasını tavsiye ederim . Arkadaşın seviyesinde en ideali istihareye başvurmak gibi duruyor . Mesaj sayısına baktığım zaman eski bir üye olduğunu görüyorum . E bir zahmet forumu da kendisi araştırsın . Açıkcası büyü olmak zorunda da değildir . Keşfetmek ve bozmak da deneyim ve yöntem ister. 

Sevgili Adam Kadmon ;

Uzun yıllardır bu forumda gerek mizahi gerek ciddi gerekse lakayit davrandığım bir çok anım ve an'ım olduğu doğrudur. Siz zannediyormusunuz ki üstü yosunlu birkaç taşı kaldırıp sonra burada böyle bir konu açmış olayım. Araştırdım, araştırıyorum, bakmadığım delik girmediğim topic açmadığım telefon görüşmediğim alim ulema peder haham kalmadı. Yaşadığımız bu garip fenomenin ( fenomen diyorum ki hangi işsiz gerabe evin içerisine onlarca yumurta saklar bilmiyorum ) ne işe delalet ettiğine mütevellit bir sonuca varamamak beni ziyadesiyle sinirlendiriyor. Merak etmeyiniz ki araştırma yapmadan yıllarca bu forumda arkadaş edinmiş, forum habitatında uzunca vakitler geçirmiş biri olarak belki açık bir kapı yakalarım umuduyla olayı buraya aktardım. Her halükarda uğraşıp vakit ayırıp yazılan her satır için teşekkür ederim, galiba bu durum açıklayamadığımız saçma bir çocuk şakası olarak kalacak bilmiyorum. 

Esenlikler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, PatavatsiZ yazdı:

Sevgili Adam Kadmon ;

Uzun yıllardır bu forumda gerek mizahi gerek ciddi gerekse lakayit davrandığım bir çok anım ve an'ım olduğu doğrudur. Siz zannediyormusunuz ki üstü yosunlu birkaç taşı kaldırıp sonra burada böyle bir konu açmış olayım. Araştırdım, araştırıyorum, bakmadığım delik girmediğim topic açmadığım telefon görüşmediğim alim ulema peder haham kalmadı. Yaşadığımız bu garip fenomenin ( fenomen diyorum ki hangi işsiz gerabe evin içerisine onlarca yumurta saklar bilmiyorum ) ne işe delalet ettiğine mütevellit bir sonuca varamamak beni ziyadesiyle sinirlendiriyor. Merak etmeyiniz ki araştırma yapmadan yıllarca bu forumda arkadaş edinmiş, forum habitatında uzunca vakitler geçirmiş biri olarak belki açık bir kapı yakalarım umuduyla olayı buraya aktardım. Her halükarda uğraşıp vakit ayırıp yazılan her satır için teşekkür ederim, galiba bu durum açıklayamadığımız saçma bir çocuk şakası olarak kalacak bilmiyorum. 

Esenlikler.

Dediğim gibi bu durumlarda yorumda bulunmak zordur . Belirli seviyeye gelenler direk enerjisel olarak algılarlar . Etiketlerin çok bir öneme yok önemli olan birinin durumu doğru teşhis edecek donanımda olması o yüzden asıl olay da başkalarına danışmadan kişinin bir şeyleri gözlemleyebilmesi , sebep -sonuç ilişkisini anlayabilmesi ve gerekeni uygulayabilmesidir . Gerektiğinde bir insan da cevap verebilir  bir rüya da bir ağaç da omen dediğimiz bir işaret ve sembol de  . Elinizin altında yani bu forumda gerekli tüm bilgiler mevcuttur . Zaten türkiyede bu konu da en engin platformdur gördüğüm kadarı ile . Size de esenlikler . Işık ve sağlıcakla . 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eviniz koksun diye bir pislik yapılmış olabilir. Büyü de olabilir. Yumurta ile negatif te yapılır. 

Ne yaptınız yumurtaya. Umarım toplarken çıplak elle toplamadınız . Yapılan büyü geri çevirme rituelim olacak buralarda da bulamıyorum. Büyü olmasa bile arınma olarak çalışır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öf. Bi sürü traş cevap gelmiş yine. Adam hayatim kayiyor diyor rüyanda çözümünü görürsün belki bekle demek nedir ya. PaTa, geç gördüm konuyu. Yaşadığın talihsizlikleri biliyorum. Rahmetli ablanın kaybıyla başlamıştı ilk önce. Yumurta ile kara büyü yapılır. Havas usulunde var. Yalnız yumurtaların şekli önemli. Yumurtalar, havasta kara büyü yapılıyorsa eğer ortadan ikiye kırıldıktan sonra içine büyüsel yazılar yazilir yahut içine konan malzemeler vardır. Sonra tekrar birleştirip mezarlığa gömülür genelde. O yumurtalar yeşerir, küflü bi görüntüsü olur. Evde bulmuş olman devamının mezarlıkta gömülü olmayacagi anlamına da gelmiyor. Hani evde bulduklarin butun formda olsa da mezarliga saklanmis yumurta varsa eğer onların şekli tarif ettiğim gibi olabilir. O eve en yakın mezarlıkta da (zor olabilir ama değer, genelde mezarlarin cok derinine degil yüzeysel kismina gömerler) yumurta bulursan eğer büyüden %100 emin olabilirsin. Arastirmaya ilk olarak kendi aile ve akraba tayfanizin mezarlarindan başla. Yazlık evin oldugu sehirde yasayanlari gozden gecir. Komsular dahil. Eve girip size büyü yapmak için malzeme yerleştiren kişi kapıyı yahut pencereyi zorlayarak içeri girmiştir. Veya direkt anahtara sahip aileden birisidir. Hırsız iceriden olunca kapı kilit tutmazmış. Yazlık eve girip büyü yapıldıysa eğer baska emareler de bulmaniz cok olası. Bilhassa duvarları, hiç akla gelmeyecek yerleri iyi kontrol et. Muska bulmak şart değil. Büyü için kullanılan bin tane teknik var. Hiç akla gelmeyecek yerlerde de bir emare bulabilirsin. O zaman iyice emin olursun. Bulduğun yumurtaların evdeki kısmı normal görünüm şeklinde, mezarlığa gömülen kısmı tarif ettiğim şekilde de olabilir. Bu da bir usuldur. Asıl mevzu, eğer büyü olduğuna kesin emin olursan kimin yaptığını bulmak yahut bozacak birisini bulmak. Medyum adı  altında hiç kimseye güvenme. Havas ilminde yapilan büyüler bozulurken yardim yine Havas usuluyle alinir. Aslında daha dogrusu buyu bozma diye bir sey yoktur. Buyuye buyuyle cevap verme vardir. Allah inancin varsa Allah'a sığınırsın, çeşitli sureler var. Bir farklı teknik daha var detayi ozelden veririm istersen. Emin olursan büyü oldugundan. Yumurtadan başka emare bulursan bunu sonra konusuruz. Bazen hayatta, bütün aksilikler üst üste gelir ve hayatımız domino taşlarının yıkılması gibi üst üste devrilerek zincirleme kaza gibi dağılmaya başlayabilir. Belki sadece çok acı şeylerle sınandığın bir sınavdan geciyorsundur. Bir aileye tum bunlari yasatabilecek kadar saglam buyu yapan kisi kimdir, nedir. Bilmek ve tanismak isterdim ama. Gunumuzun Merlin'i ilan edebiliriz kendisini. Zira anlattiklarin felaket. Bunlarin senin basina gelmis olmasi beni cok uzdu. Her ne olursa olsun kilitleyip gittiğin bir evde sanki tavuk beslenmiş gibi her yerden yumurta çıkması normal değil, olamaz da. Sacmalamasın kimse. PaTayı bilir, tanırım. Bu adam dalga geçmez. Bana da durumdan haber ver. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

05.07.2024 - 18:24 tarihinde, Absoluta Virtute yazdı:

Eviniz koksun diye bir pislik yapılmış olabilir. Büyü de olabilir. Yumurta ile negatif te yapılır. 

Ne yaptınız yumurtaya. Umarım toplarken çıplak elle toplamadınız . Yapılan büyü geri çevirme rituelim olacak buralarda da bulamıyorum. Büyü olmasa bile arınma olarak çalışır.

Arkadaşlar absoluta'nın bahsettiği ritüel yanılmıyorsam şu: 

Tespit için kullanabilirsiniz umarım işinize yarar, tanrı sizi korusun🙏🏻

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yumurta ile büyüler yapılır. Yumurtayı alıp, soldan sağa (saat 12 den başlayıp) kalemle ayetel kürsi ile daire kurup okuyup kapatın. Nas felak ile de aynısını yapsanız daha iyi olur. Sonra yeşil bir çimenliğe atarak kırın. Kırılması lazım. Zaten içinden irin gibi pislik akar. Büyü amaçlı bırakıldıysa da kalmaz etkisi....

Farklı kitaplardan lafızların senkronize okunduğu derin detay bazı büyüler hariç ki bunları yapabilecek kişi azdır, yumurta ceviz kaşık makas kilit ...ne bulursanız bulun soldan sağa ayetel kürsi ile daire kurup atın gitsin bir hiç bir halta yaramaz. Ha ben olsam okuduktan sonra makas kaşık gibi şeyleri israf olmasın diye kullanırım  :D niye atalım. Ama tedirgin olmak istemiyorsanız atın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12.07.2024 - 01:10 tarihinde, Witch Of Rain yazdı:

Öf. Bi sürü traş cevap gelmiş yine. Adam hayatim kayiyor diyor rüyanda çözümünü görürsün belki bekle demek nedir ya. 

Yazılanları niye traştan sayıyorsunuz ? . Sizin de yazdıklarınızdan yüzde yüz emin olmadığınızı görüyorum . Kişi sormadığı insan kalmadığından bahsediyor büyük ihtimalle de başka bir ipucu geçmemiş eline materyal olarak  bu zamana kadar ? E sizde araştırmaya sevk etmişsiniz o insanı ? . O zaman arınma çalışması yapmayı , rüyaya yatmayı vesayre  yani durumdan emin olmak için yapılan çalışmaları neden küçümsüyor traştan sayıyorsunuz . Çözümünü görürsün demedik ki  olgunun kökeni hakkında rehberlik alırsın dedik . Rüyasında kendisine büyü yapanları görenler bile var . Siz neyden bu kadar eminsiniz bu yöntemler traş derken ? . 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12.07.2024 - 01:10 tarihinde, Witch Of Rain yazdı:

Öf. Bi sürü traş cevap gelmiş yine. Adam hayatim kayiyor diyor rüyanda çözümünü görürsün belki bekle demek nedir ya. 

Dediğiniz gibi bu kadar etkili ve haneye  yönelik çalışma yapabilecek kişinin salt oyalamak ,pislik yapmak ve kamufle etmek için bile sahte ipucu koymuş olabilir . Genelde eve giren kişi bulunamazsa iz de çıkmayacak olabilir bu tür yöntemlerde de amaç kişiyi netice doğrultusunda manipüle etmektir . Ee siz şimdi buna da traş dersiniz . Olabilir olmaya da bilir . 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 7/12/2024 at 1:10 AM, Witch Of Rain said:

Öf. Bi sürü traş cevap gelmiş yine. Adam hayatim kayiyor diyor rüyanda çözümünü görürsün belki bekle demek nedir ya. PaTa, geç gördüm konuyu. Yaşadığın talihsizlikleri biliyorum. Rahmetli ablanın kaybıyla başlamıştı ilk önce. Yumurta ile kara büyü yapılır. Havas usulunde var. Yalnız yumurtaların şekli önemli. Yumurtalar, havasta kara büyü yapılıyorsa eğer ortadan ikiye kırıldıktan sonra içine büyüsel yazılar yazilir yahut içine konan malzemeler vardır. Sonra tekrar birleştirip mezarlığa gömülür genelde. O yumurtalar yeşerir, küflü bi görüntüsü olur. Evde bulmuş olman devamının mezarlıkta gömülü olmayacagi anlamına da gelmiyor. Hani evde bulduklarin butun formda olsa da mezarliga saklanmis yumurta varsa eğer onların şekli tarif ettiğim gibi olabilir. O eve en yakın mezarlıkta da (zor olabilir ama değer, genelde mezarlarin cok derinine degil yüzeysel kismina gömerler) yumurta bulursan eğer büyüden %100 emin olabilirsin. Arastirmaya ilk olarak kendi aile ve akraba tayfanizin mezarlarindan başla. Yazlık evin oldugu sehirde yasayanlari gozden gecir. Komsular dahil. Eve girip size büyü yapmak için malzeme yerleştiren kişi kapıyı yahut pencereyi zorlayarak içeri girmiştir. Veya direkt anahtara sahip aileden birisidir. Hırsız iceriden olunca kapı kilit tutmazmış. Yazlık eve girip büyü yapıldıysa eğer baska emareler de bulmaniz cok olası. Bilhassa duvarları, hiç akla gelmeyecek yerleri iyi kontrol et. Muska bulmak şart değil. Büyü için kullanılan bin tane teknik var. Hiç akla gelmeyecek yerlerde de bir emare bulabilirsin. O zaman iyice emin olursun. Bulduğun yumurtaların evdeki kısmı normal görünüm şeklinde, mezarlığa gömülen kısmı tarif ettiğim şekilde de olabilir. Bu da bir usuldur. Asıl mevzu, eğer büyü olduğuna kesin emin olursan kimin yaptığını bulmak yahut bozacak birisini bulmak. Medyum adı  altında hiç kimseye güvenme. Havas ilminde yapilan büyüler bozulurken yardim yine Havas usuluyle alinir. Aslında daha dogrusu buyu bozma diye bir sey yoktur. Buyuye buyuyle cevap verme vardir. Allah inancin varsa Allah'a sığınırsın, çeşitli sureler var. Bir farklı teknik daha var detayi ozelden veririm istersen. Emin olursan büyü oldugundan. Yumurtadan başka emare bulursan bunu sonra konusuruz. Bazen hayatta, bütün aksilikler üst üste gelir ve hayatımız domino taşlarının yıkılması gibi üst üste devrilerek zincirleme kaza gibi dağılmaya başlayabilir. Belki sadece çok acı şeylerle sınandığın bir sınavdan geciyorsundur. Bir aileye tum bunlari yasatabilecek kadar saglam buyu yapan kisi kimdir, nedir. Bilmek ve tanismak isterdim ama. Gunumuzun Merlin'i ilan edebiliriz kendisini. Zira anlattiklarin felaket. Bunlarin senin basina gelmis olmasi beni cok uzdu. Her ne olursa olsun kilitleyip gittiğin bir evde sanki tavuk beslenmiş gibi her yerden yumurta çıkması normal değil, olamaz da. Sacmalamasın kimse. PaTayı bilir, tanırım. Bu adam dalga geçmez. Bana da durumdan haber ver. 

Olan bitenden sonra anca vakit bulup siteye bakabildim. Yazlık ev satıldı, ev satıldıktan sonra alan kişi evi ne yaptı bilmiyorum lakin biraz da olsa sular durulmaya başaldı gibi. Ben büyü işlerinden anlamam, o taraklarda da hiç bezim olmadı bu zamana kadar ama ev satılana kadar anamızdan emdiğimiz süt burnumuzdan geldi ve eminim o ev satılmak için boşaltılmış olmasaydı ve o mahlukatlar orada kalmaya devam etseydi başımıza daha neler gelirdi tahmin bile etmek istemiyorum. Ben öyle dinini dört dörtlük yaşayan bir adam olmadım hiç bir zaman ama terazinin benim tarafımdan bakılan kısmında hep allaha havale ettim, belki biraz eski kafalı biri gibi görüneceğim ama elden başka da birşey gelmiyor ki.

Bu süreç içerisinde ailecek hepimiz çok yıprandık. Eşimin ailesi ayrı karıştı, kendi ailem ayrı karıştı, kayıplar, sağlık sorunları, kazalar, ameliyarlar, o kadar garip şeyler kısa bir zaman diliminde üzerimize musallat oldu ki anlatamam ve tüm bunların o pislikleri bulup yok ettikten kısa bir süre sonra ( 1-1.5 ay kadar ) yavaş yavaş yoluna girmesi inanılır gibi değil. Dilerim bizim bu yaşadıklarımız hiç kimsenin başına gelmez, dilerim bu tarz olayları yapmayı düşünen, yapan, teşvik eden ve edilen herkes hak ettiğini bulur. Teşekkür ederim rain

PatavatsiZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...