Jump to content

Arkadaşımın gördüğü kabuslar

bpdI

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba çok yakın  arkadaşım var birkaç aydır tanışıyoruz ve iki gecedir hoş olmayan rüyalar görüyor normalde paranormal, spritüel alanlarla hiç bir alakası yoktu müslüman kendisi. Bir süre önce motorda giderken ona kaza yapacağımızı dikkatli olmasını söyledim. Sonraki gün ben yanında yokken bir kadın önüne atlıyor ve kaza yapıyor. Rüya kısmına gelirsek:

Dün sabah uyurken motor ile bir caddede ilerliyor ve arka koltuğunda bir karartı görüyor. Söylediğine göre kara çarfaşlı yüzü gözü her yeri sipsiyah bir kadınmış iki kere görüyor kadını. etraftaki insanlara soruyor arkamda birisi  oturuyor muydu diye insanlar hayır sadece sen vardın diyor kadını tek gören o, uyanıyor. Sonraki rüyayı gece görüyor, aynı cadde aynı kadın arkasında bu seferde insanlara soruyor yine kimse görmüyor kadında hiçbir tepki yokmuş zaten ve korkuyor tediegin oluyor. Sonrasında rüya başka bir mekana geçiyor. Dört duvar koyu renkli, penceresiz, kapısız bir oda sadece bi tane düz koltuk varmış. Orada da bir adam oturuyor 50 60 yaşlarında gömlekli cami hocasına benzeyen bir tipleme hafif sakalları vardı dedi. (Rüyayı, anlattığında gözüme gelen kişiyle anlattığı kişi, aynı, ve çok, benzer birini bende aynı anda rüyamda gördüm sabaha doğru, ama o benim tanıdığım bir insandı aynı kişi değiller sanırım. Benim, için de huzursuz bir rüyaydı.). Adam sadece koltukta oturmuş dişleriyle pis pis sırıtarak dik dik arkadaşıma bakıyormuş. Arkadaşım abi, lütfen beni artık bırakın daha demin de bir kadın vardı diye anlatmaya çalışıyormuş ama adamın ifadesi hiç değişmiyordu artık ter atıyordum dedi. Sonra yatakta gözlerini açmış, gördüğüm o iki kişiyi düşününce aklıma direkt sen geldin dedi. Kalkmış, oturma odasına gitmiş, ben oturma odasında oturuyormuşum ailesiyle. Ben ortada tek başıma koltukta yer sofrasına oturur gibi bacaklarımı, toplamışım sağ dizim, yukarda ona bakıyormuşum. Bana sen burada napıyorsun demiş bende seninle beraber geldik sen içeriye gittin geldin demişim o esnada ailesi de diğer koltuklarda oturuyor. Benimde yüz ifademin ciddi, olduğunu gülmediğimi, söyledi. Kan ter içinde uyanmış ve çok korkmuş ilk kez yaşadım böyle bi şey ben uyandığımı sanıyordum onlar kimdi diye. Konuştuk kendisiyle nas felak dinlemesini ve okumasını zamanla analiz edebileceğimizi söyledim. Sureler esnasında başı ağrımış gözleri dolmuş, baş, ağrısı hâlâ geçmedi dediğine göre ve tüyleri diken diken oluyormuş. 

Fikirlerinizi almak isterim teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Safran ile yazılmış bazı ayetlerin suya konularak içilmesi, üzerinde taşıması ve odasına asması gerekiyor. 

Veya işin ehli birisi daire kurup, davet yapıp efendisinden ismini alıp yakacak veya ayetle şişeye koyup bağlayacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...