Jump to content

Aerokinezi tekniğimde bir yanlış mı var?

Kawazaki

Önerilen Mesajlar

Öncelikle yaşım 13, 2 yıl önce arkadaşlarımızla aerokinezi çalışıyorduk 1 ay boyunca çalıştık en sonunda istediğimiz ağacı sallayabiliyorduk sonra bir arkadaşımız taşındı ve herkes bırakmaya başladı. Sonra bir hafta önce yeniden başlama kararı aldım internetten bir teknik aldım.

Teknik:

bu tekniğin amacı rüzgarı kendime çekme

İlk önce rüzgarın salladığı bir cisim gerekiyor ağaç vb. (ağaçlardan örnek vereceğim) Başlamadan önce rüzgara bir renk vermemiz gerekiyor ben mavi rengi seçtim sonra gözlerimizi kapatıyoruz ve ağacı imaje ediyoruz rüzgarın ağacın dallarının sallandığını ve ordaki rüzgarın soğukluğunu vb. hissetmemiz gerekiyor ondan sonra ağacın etrafında mavi bir renk döndüğünü ve o rengin(rüzgarın) salladığını imaje ediyoruz. Mavi renk yavaşça bana geliyor ve bana çarpıyor devam ediyor böyle böyle rüzgar bize doğru geliyor

Bu tekniği bir hafta boyunca uyguladım ve tek bir rüzgar bile gelmedi sizce bu teknikte bir yanlış mı var ve yanlışsada aerokinezi yapabilen biri bana teknik verebilirmi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, bpdI yazdı:

Büyük kütleli cisimlerde ve yoğun hava sirkülasyonu olan mekanlarda denemek yerine çalışmalarını daha ufaktan başlatmak senin adına sağlıklı bir gelişim sağlayabilir😇

daha ufaktan derken neyi kastettiğinizi anlayamadım?

Kawazaki tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

58 dakika önce, Kawazaki yazdı:

Bir başka sorum var aerokinezi ile rüzgarı keskinleştirip birşey kesebilir miyim? ve aşırı şiddetli rüzgar yapabilir miyim?

İlgini ve merakını anlayışla karşılıyoruz en azından ben öyle ancak marvel ya da avatar evreninde değiliz lütfen. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, bpdI yazdı:

İlgini ve merakını anlayışla karşılıyoruz en azından ben öyle ancak marvel ya da avatar evreninde değiliz lütfen. 

internette rüzgarı keskinleştirme tekniği diye birşey görmüştüm ondan dedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...