Jump to content

El kınalanması

Melekkanatları

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar nasılsınız size bir şey danışmak isterim bir gün ilginç bir olay oldu gece uyuyorum bir şeyler gördüm lakin hatırlamıyorum ama değişik şeyler olduğunu biliyorum sadece ve sabah uyandığım sol elime kına yakılmış evet bildiğiniz kına ve kokusu taptaze geliyor ve 3 hafta hiç gitmedi ilk gün ki gbi kokuyordu ve aileme söyledim böyle bir şey nasıl olur diye şaşırdık okulda bile kimse inanmadı sen yakmışsındır bizle kafamı buluyorsun diye güldüler  sonra biraz araştırma yaptım kimisi cin düğünü kimisi şeytanın kınası kimisi allahın lütfü kimsi uzaylıların alıkoyması ve onların bir parçası olduğunu yazıyordu ve hala ne olduğuna karar veremiyorum . Bilgisi olan varsa bilgi verirse memnun olurum çok teşekkür ediyorum o güzel vaktinizi ayırdığınız için..❤️

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında benim bir bilgim yoktu ama kısa bir araştırma yaptığımda pek de doğru olmayan bir kaynaktan gece ruhun bedenden çıktığını ve bir yerde kına yaktığını öğrendim. Açıkçası bana biraz saçma geldi ama belki bir fikir verebilir diye yine de yazmak istedim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...