Jump to content

Yaşadığım Olay (Hayaletli Ev)

server 0099

Önerilen Mesajlar

şirinevler mahmutbeyyolunda bir ev kiralamıştık ve bizden önce evde oturanların eşyaları evde duruyordu önceki kiracı eşyalarını almadan gitmiş malsahibine söylediğimizde eşyaları kömürlüğe aldı ve biz eve taşındık aradan 2 gün geçti 1gece yatarken ayak ucumda kıvırcık saçlı 1 kız çocuğu gördüm ve ayaklarına bakınca ayaklarının ters olduğunu gördüm aradan 2 gün geçti ve benzer 1 olayı karımda yaşadı ve bu 1 müddet devam etti ve bize malsahibi bunların akşam gelip gezdiklerini ve korkmamamızı zararsız olduklarını söyledi tabiiki malum biz taşındık ve o ev sürekli kiracı değiştirerek orda duruyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(server 0099 @ 6 10 2006, 03:14 ) 15973[/snapback]

konuşmuyorlardı sadece görünüyorlardı daha sonraları gece evde biz oturup muhabbet ederken birdenbire karşımıza gelip oturuyorlardı fakat kız gelince ihtiyar olanı ihtiyar gelince kız kayboluyordu
[/b]

umarım benzetmem yanlıs anlasılmaz ama FEAR die bir bilgisayar oynunda da benzer bi durum var...başka bilgisayr oyunlarında da bunun gibi olaylara rastlamak mumkun...valla ben o evde oturmayı bırak sokagından gecmezdim ...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

görünenler herkese ayrı ayrı zamanlar mı görünüyordu ? tam sorum şu;

hepinize aynı anda göründükleri de oldu mu hiç? salonda muhabbet ederken gelmeleri durumunda hepiniz aynı anda onları görüyor muydunuz ?

gerçekten çok ürkütücü geliyor.özellikle çocuk olması benim daha çok tepki vermeme neden olur sanırım.psikolojiniz bozulmadan o evden çıkmış olmanız güzel.bu tür olaylara alışmaya çalışmak yerine uzaklaşmak en güzelidir.doru karar verdiniz. geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir de gelip karşılarında oturuyolar, çay, kahve de isterlerdi bir süre sonra eminim.... Merak işte, acaba orada uzun süre kalınca tavırlarında bir değiklik olurmu? Nöbet değişimi gibi biri gelip , diğeri gidiyor çok garip, birbirlerini sevmiyolar mı yoksa bu faniler bize bişey yapmasın endişesi ile sürekli takiptelermi. Evet onlarda korkarlar bizlerden. Çok soru var aslında, oraya mı gitsek ne??? :devil:

:wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben ciddi olduğumu söylüyorum ama cevap gelmedi. bana mesaj yoluylada adresi verebilir. benim dışımda bu tip varlıklarla iletişime geçebilen 2 arkadaşım daha var. onlarla beraber harika bir araştırma yapardık. gerekirse kamera veya ses kayıt cihazlarıda kullanırdık. inan bana sonrada burada herşeyi paylaşırdım. ama ses çıkmadı. :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(mavi_boyss @ 6 10 2006, 14:00 ) 16037[/snapback]

server 0099 ben ciddiyim. Eğer böyle bir olay gerçekse adresini ver o evin.ben araştırma yapmak isterim. gerekirse kiralarımda.
[/b]

sen bi dur be alla alla, :punish2:
daha dün geldin atlama hemen,o ev benim.günlerce,haftalarca,aylarca yaşayabilirim orada.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya benim ablamlar şirinevlerde oturuyor söyleyimde terk etsinler o ilçeyi,sizde böle onlar karşınıza geçip oturacak sanıyonuz ha

yerler onlar adamı yerler böööö :scare2:

boşverin çoluğunuzu çocuğunuzu oturtun karşınıza :ermm:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eftalya sanırım bilgilerine göre sen Tekirdağ'da yaşıyorsun bense İstanbul'da. Yani benim oraya gitmem daha kolay :biggrin:

Bayram tatilimde kesin arkadaşlarımla oraya gideceğim. Orada yaşananlarıda (eğer varsa) belgeleyip burada paylaşırım.

Sende okursun artık buradan sevgili Eftalya :rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...