Jump to content

Anıtkabir Özel Defteri

izuchiring

Önerilen Mesajlar

http://img54.yukle.tc/images/2800ataturk.jpg

bu sayfada büyük kumandan ATATÜRK e özel bir defter açalım.

gündemi onunla paylaşalım.. bellimi olur yolu bir gün anıtkabire düşen olursa bunları bilgisayarından kağıda döksün ve ATATÜRK ün huzurunda tek tek okusun..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sana olan özlemimiz gün be gün artarken saygımız ve sevgimiz hiç eksilmedi.gösterdiğin çabandan ve insanlarına olan inancından duyduğumuz gururla senin gençlern olabilmek büyük şeref.Atatürk genci olarak emanetin için her şeyi yapabileceğime söz veriyorum.

yolundayız....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ATAM hele şükür beklenen tezkere meclisten çıktı..

tüm dünya resmen türkler 3 gün sinirlenir 4. gün unuturlar diye alay ediyorlardı.

fakat unuttukları birşey varki 16 devlet kurup hala ayakta kalmayı başarmış bu millet tepesi attığında son ferdine kadar vatanı için şehit olmakta 1 an olsun tereddüt dahi etmez..

onlar bizi çok iyi biliyor bizde onları.. saygılarımla.

http://img394.imageshack.us/img394/4066/19tc18dj7gn2qi.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

atam üç beş çapulcunun oyuncağı olduk..

hani it vardır ayağına dalaşır,şöyle bi tekme atsan tırsar kaçar, biz işte böyle bir ite bile tekme atamıyor ulus olarak sinirimizden yerimize oturamıyoruz.

ama onlarda biliyorki eğer operasyona girersek taş üstünde taş bırakmayız...

sen rahat uyu atam, senin kurduğun cumhuriyeti yıkacak babayiğitler daha çıkmadı.. saygılarımla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ey Atatürk!

seni tanıdığım ilk günü hatırlıyorum ve hayretim arttıkça artıyor.

çünkü bu kadar başarılı ve zeki bir komutan neden az yaşar.

evet az yaşaması gerekenler uzun ama senin ömrün bu türkiyeyi

kurtarmaya yettide, senden sonrakiler kemiklerini sızlattı Atatürk.

şimdi senin sözünden bir alıntı yapmak istiyorum;

"Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir."

işte ey Atatürk

dediklerin bir kez daha çıktı. sana ileri görüşlü, dediler. çok da doğru söylediler. bizler yeni nesil vatanımızı korumaktan acizler, senin bıraktığın düzeni bozmaktayız. sen dedin ya Atatürk hile ile vatanımızı ele geçirirlerde.... yine sen kurtuluşumuzun tek çaresini vermişsin Atatürk.

"Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!"

şimdi anlıyorum seni ey Atatürk. vazifemizi bildirdin de yeni nesil gençlikte bu yok Atatürk üm. Ama inanıyorum ki bir gün sızlayan kemiklerin huzura erecek. inanıyorum ki, senin düşüncelerinle bilinçlenen gençlik -saf ve temzi bir şekilde- senin izinden yürüyen gençlik, sen olan gençlik olucak ve oldumu bu vatan bunca hileden kurtulacaktır. fethedilmiş kalelerimizi, tersanelerimizi geri alacağız!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...