Jump to content

Terör

Rimmon-ex

Önerilen Mesajlar

Son günlerde ardı ardına yaşanan kahpece saldırılar pkk'nın alelade bir örgüt olmadığını bir kez daha gözler önüne sermiştir.Yüce ulusumuz her gün şehit düşen evlatlarının ardından gözyaşı dökmekte,teröre lanet okumaktadır.PKK'nın bir piyade taburuna saldırabilecek kadar cüretkar olması olayların seyrinin yavaş yavaş 90'ların başındaki hale döndüğünün en yalın işaretidir.Ayrıca terör örgütünün taburdan ayrılan timlerin devriye bölgelerini,devriye saatlerini ve teçhizat durumlarını biliyor olması PKK'nın istihbarat kabiliyetinin oldukça üstünde bir iştir.Neredeyse eş zamanlı olarak yapılan mayınlı saldırıyla da terör örgütünün halkı galeyana getirmek adına saldırdığını alenen gözler önüne sermektedir.

Ey Yüce Türk Milleti!

Babası ülkemizin kapısında köpekken bu gün Barzani Türk ordusuna karşı "halkını" savunmaktan bahsediyor.Barzani PKK'yı terör örgütü olarak görmediğini beyan edip Türk müdahalesi halinde tarafsız kalacağını açıklıyor.Zaman orduyu destekleme,askere olan inancı gösterme zamanıdır.Yakın zaman önce okuduğum bir haber beni oldukça duygulandırdı.10 yıllık felsefe öğretmeni güneydoğuda çarpışmak adına tekrar askere alınmasını talep etmiş,askerlik şubesine başvurmuştur.Bu ve benzeri örnekler sürratle çoğaltılmalı ve askere dağda yalnız olmadığı,Türk Milletinin kalbinin ve dualarının her an onun yanında olduğu hatırlatılmalıdır.PKK'nın ideolojisi ne sosyalizmin kardeşliğe verdiği önemle,ne de milliyetçiliğin kendi ulusuna verdiği değerle örtüşmediği açıkça ortadadır.PKK'nın ve onun destekçilerinin tek bir ideolojisi vardır SATILMIŞ OLMAK.Zamanında Osmanlı Devletine arapların yaptığını bu gün kürtler TC'ye yapmaktadır.Ayrıca AKP gibi ABD'ye bu kadar yakın bir iktidar döneminde terörün hortlaması ve ABD ile olan bütün ortaklıklarımıza rağmen ABD'nin bu şiddet karşısında kılını kıpırdatmamış olması akıllarda soru işaretleri yaratmaktadır.Türk halkı bu tip oyunlarla yıldırılamaz,artık kararlılığımızı ve cesaretimizi en somut şekliyle ortaya koymanın zamanı gelmiştir arkadaşlar

Saygılarımla......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendi adıma fikir almak için açtım konuyu.Sokaklarda toplanıp "Şehitler ölmez!" dedikçe daha fazla mehmetçiğimiz vuruluyor dağlarda.Ne yapılabilir?Verdiğim örnekteki felsefe öğretmeninin tutumu cidden çk hoşuma gitti.Bence yapılabilecekler arasında g.doğu anadoluda görev yapan mehmetçiklerin birliklerine mektuplar yollamak başta geliyor.Topluca yazılmış mektuplar değil,herkes kendi ağzından bir iki cümleyle de olsa askere olan incanını ve duyduğu güveni belirtmeli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En kısa zamanda temin etmeye çalışıcam adresleri arkadaşlar ;)

--------------------

Umarım daha önceki çalışmalarımızda karşı karşıya kaldığımız ilgisizlikle burda da yüzleşmek zorunda kalmayız.Alenen söylüyorum vatanına ilgisiz kalan,askerine sahip çıakar görünmekten başka bir halt etmeyen şerefsizdir,bu vatanda yaşamayı hak etmemektedir.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yüksekova Dağlıca bölgesinde açılan ateş sonucu şehit olan askerlerin isimleri:

Piyade Astsubay Mehmet BOZKURT

Astsubay Çavuş SONER ÖZÜBEK

Uzman Çavuş Mustafa UYSAL

Çavuş Selçuk GÜRDAL

Er Lokman EKER

Er Yavuz ÖZTÜRK

Er Zekeriya YATI

Er Abdurrahman DOĞAN

Er İrfan BEYAZ

Er Vedat KUTLUCA

Er Samet SARAÇ

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hamle için geç kaldık,geçte olsa pkk'nın temizlenme işlemi gerçekleştirilmeli artık...Bu kdr şehit verdikten sonra ancak ayaklandılar,olan milli değerlere oldu.Büyük planlar var abd ile bağlantılı besbelli.Uslu cocuk profilinden çıkılsın artık.

Teşekkürler rimmon..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tezkere çıktı. Hatta ordu-halk zorlaması ile çıkan tezkere yüzünden ABD ile burun buruna gelen başbakan, "tezkereyse tezkere, paraysa para" diye efelendi, ve hatta "ne yani, vermeyecek miydin?" yanıtını da aldı.

Korkuyorum, çünkü ordunun "önünün açılması"nın aslında uzun vadede "bakın ordu istediğini aldı ama işe yaramadı"ya döndürülmeye çalışılması olasıdır. TSK Kuzey Irak'a ilgili ve komşu devletlerden tam destek görerek girmelidir, ama şu anda ne Barzani'den, ne de İran'dan olumlu yanıt alınamadı. Esad Türkiye ziyareti sırasında destek olacağını söyledi ama kelimeler değil fiiller önemli. Göreceğiz.

Eğer - "eğer" diyorum - ordu üzerine oyun oynanmaya kalkılırsa bunun bedeli çok ağır olur çünkü kaybedilecek olan yalnızca ekipman ve mühimmat değil, Mehmetçik canıdır. Bu vebalin ödemesi ahirete kalmaz, eminim. Asker alacağını tahsil eder...

TSK'nın içte olsun, dışta olsun hiçbir kişi veya kurumdan "biz uyarmıştık" lafını duymaması dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tam kritik noktadayız yapılan en ufak yanlıs binlerce şehit demektir...bi yandan referandum , bi yandan g.dogu.............................

elimden geldigi kadar yardım etmeye calısırım...hatta yazılanları ben postaya verebilirim...printer yok ama olsun elle yazar yollarım...MEMETciklerimiz bizi korurken şehit düserken iki satır yazı yazmısım moralleri yerine gelsin diye cok mu?...az bile..................

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet Rimmon! Tebrikler! Bu Terör mevzusu hakkinda yaptigin degerlendirmeyi gercekci olmam gerekirse en son senden bekliyordum.Bu kadar güzel bir tutum icersinde olman ve böylesine "Düzgün ve Dogru" bir Tavir ortaya koyman gercekten beni sevindirdi.Gercekten senin hakkinda söylenenlerden ziyade kendi yaptigim Spekulasyonlar yersizmis!

Üzerine alinma ama bir süre bu Chatte en nefret etigim kisi olarak resmen buna karsi cikarcasina böyle bir cikis yapman benim ne kadar hatali oldugumu göstermektedir.Terör konusu hakkindaki Düsüncelerimi ve Görüslerimi yansitmisin.

Neyse,yanilmisim!" Gercekten Karakterli bir Cocuk oldugunu ister istemez ispat ettin! Aktif Faaliyet den ne haber? Cok Güzel olmus! Ve Terörü tekrar burdan lanetliyerek hepinizi degerli Türk Arkadaslarim Aktif Göreve cagriyorum! Ama Rimmon ve diger Arkadaslarima belirtmek istiyorum ya Arkadaslar!

"Realist" olmamiz icin ilaki Askerlerimiz sehit düsmesi mi gerekiyordu? TC. dört bir yaninda Bombalar ve hain saldirilar gerceklesirken ve DTP bu Tarz katliamlarda ve eylemlerde bulunan Teröristlere Kardesim derken sizler Demokrasiyi savunuyordunuz! Buyurun Demokrasiye!

Sonuc itibariyle utanc verici durum gerceklesti!Istediginiz kadar yalanlayin.Bunun bir Argumani olamaz ve Dünyada hic bir ülkede görülmemis!Evet!" Pkk artik TCBMM bulunmaktadir! Ve Gayet legal bir sekilde gelmistir.Örnegin Israilde düsünebilirmisiniz Knesette(Isr.Parlamentosu) Hamas ve Hizbullah Millitanlarinin yer almasini? Ben bunu kabul edemem! Savundugunuz Degerler bunlar mi? Bizler Televizyonlarda Otel Odalarinda Köfte Kizartan Kirolari ve diger Sempanseleri seyretmek zorundamiyiz ya?

Gercekten utanc verici bir durumdur! Cok üzüldüm ve Agladim! Su anda agliyamiyorum cunki oldukca Sinirliyim! Bunlarin bu sekilde bu tarz sonuclara ulasmasina sebebiyet verenler hala cikip Tv sacmalyiorlar! Beni burda bir kac ay öncesi Fasist

ve Milliyetci olarak aldlandiran bazi Moronlar su anda

Uykularindan uyanmis olmalilar ki ........!Aktuel yani su anda benim Düsüncelerime ister istemez saygi duymaktalar! hehe!

Sonuna kadar diyorum! Tanri herkese zihin acikligi versin ve bizi bu tarz Karaktersizlerden korusun!Artik bazi "Türklerden nefret eder olduk ya! Hayatin ne kadar acimasiz oldugunu bugün yine ögrendik! 16 Yakin sehit verdik ya!" Bazi Arkadaslarimiz yaptiklari Hatalardan ders alamiyorlar veya bunlarin hata oldugunu bile anliyamiyorlar.Tabancanın dolusu bir kişiyi, boşu kırk kişiyi korkutur! Hepninize Iyi Aksamlar dilerim ve tekrar degerli Arkadasim Rimmonu tebrik ederim bu güzel mesajindan dolayi!Zahmetsiz rahmet olmaz ve Zora dağlar dayanmaz. Aşığa yollar dayanmaz

Yasasin Türk Halklarinin Bagimsizlik Mucadelesi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

KESKİN AĞIT

Amerika’mızı büyük, daha da büyük yaptın, hanımefendi.

Ve zincirlenmiş oğlun bizimle birlikte savaşıyor,

yanı başımızda,

Senden bugün bize miras kalan fırtınaya karşı

aciz kalır merhametsiz örümceğin sessizliği.

Onun yenilmez ağaçtan yüreği karşında

aciz kalır bu zamanda çektiğimiz yavaş acılar.

Pablo NERUDA

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kendi mektubumu yazdım mektupları yazanlar etrafındakilere de duyursun arkadaşlar.Daha önce giremediğim için foruma konuya da bakamadım haliyle kusuruma bakmayın sınav dönemindeyim.Ben bu projeyi okulumdaki öğretmenlere de sundum gücüm yeterse bizim vakıfın bütün okullarına yayıcaz inş. adresler de en geç pztsi yayınlanıcak bu sayfalarda;)İlginize binlerce kez teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...