Jump to content

City Of Angels / Melekler Şehri

vhercle

Önerilen Mesajlar

http://www.firatonline.net/afis/melekler_sehri.jpg

Hastalarından birini hiç sebep yokken ameliyat masasında kaybeden Dr.Rice'ın kendine güveni alt üst olmuştur. Los Angeles üzerinde gezinen melek Seth o sırada her ne kadar ölen hastaya yardım için orda bulunsada Maggie'den etkilenir ve onun kendine olan güvenini tekrar kazanmasına yardımcı olmaya karar verir. Bu arada ona aşık olur ve sonunda bütün risklerine rağmen görünmez bir ruh olmaktan çıkar, şüpheli bir yabancı haline gelir. Kadere inanmayan Maggie ise Seth'e daha öncekilerle kıyaslanamıyacak şekilde aşık olur. Bu arada Maggie ile beraber olmak için göklerden ve meleklikten vazgeçen Seth, yeryüzündeki karmaşık hayatı gördükçe umutsuzluğa kapılır. Acaba AŞK, kişinin temel özelliklerinden vazgeçebileceği kadar değerlimi? Sizce

beni en çok etkileyen filmlerden biri özellikle sonu beni ağlamaya kadar itti. izlemenizi tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İçlerinden birine aşık olana kadar meleklere inanmadı...

City Of Angels- Angel

maggie- neden bana dokunmuyorsun ?

seth- çünkü seni incitmekten korkuyoum...

seth- rüzgarı hissetmedikten sonra kanatlar ne işe yarar ?

maggie-birlikte olamayacaksak Tanrı bizi neden karşılaştırdı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...