Jump to content

Bu Yaptığım Uygulamanın Bir Adı Varmı??

Guest mali_38

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba ben sitenizde yeniyim.oldukça ilginç ve ilgi alanıma giren birçok konu buldum siteyi hazırlayan arkadaşlarada teşekkür ederim.umarım konuyu doğru yere açmışımdır..

gelelim bana yaklaşık bir yıldır şans eseri keşfettiğim bir olay yaşıyorum.ilk olarak eşim bunu söyledi olay nedir dokunduğum veya temas ettiğim insanlardan tarif edemediğim bir tür akım alıyorum ve eşim ve yakın arkadaşlarımda birçok deneme yaptım bana onlara dokunduğumda vucutlarından değişik bir enerjinin aktığını söylüyorlar hoş bunu bende hissediyorum ve rahatlatıcı ve dinlendiricide oluyor.ben bunun vucuttaki elektirik akımı olduğunu düşünüyorum çünkü rahatlama noktaları ayaklar baldır bölgesi dizkapağınınüst kısımları kollar ve eller bel bölgesi boyun kısmı gırtlak ve göz çukuru bu noktaları elimle hafifçe sıktığımda benden karşıya karşıdanda bana yoğun birşeyler aktığını hissediyorum çevremdeki insanlar sonderece rahatladıklarını bazıları uyku hali oluştuğunu söylüyor bunu üzerlerinde kalın bir kazak veya tenlerine değmeden de yapabiliyorum son birkaç aydırda üzerinde bu yoğunluğu taşıyanlarıda hissetmeye başladım yalnız bazıları beni rahatsız ediyor ve içimi değişik bir huzursuzluk kaplıyor bu tiplere dokunduğumda ise karşımdaki rahatlıyor fakat ben 10 15 dakika sıkıntı içinde kalıyorum bunu adını bilen veya bana bukonuda yardımcı olabilecek arkadaşım varsa teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ürettiğin pozitif enerjiyi karşındakini yuklemenle alakalı oldugunu dusunuyorum. Biliyorsun ki bu gibi terapiler mevcut tabii teknikleriyle seninkisi psişik yetenek olabilir. Acaba kendi kendine mi ortaya çıktı hiç 1 merak ya da ilginiz yokmuydu ? Yuklediğin enerjiyi bir başkasında hissedilir biçimde aktarabilmek çok iyi bir yetenek bence konunun üzerine git teknikleriyle alakalı verdiğin pozitif enerjiyi yerine aldığın negatif enerjinin sende kalmaması için. Yani bu 10-15 dk lık sıkıntıyı çekmemeyi öğrenebilirsin.

1 arkadaşımda bu şekilde baş ağrısını alabiliyor o da tamamen bilinçsiz 1 şekilde keşfetti. Yani bunlar mümkün olaylar sende var olması 1 şans. Değerlendirebilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biyoenerji ile tedavi ediyorsun bu soylediklerine gore. Bunu gelistirmeni siddetle oneririm ancak gelistirmeden cok fazla deneme nihayetinde sen kalmasi sıkıntı çekmen iyi 1 durum değil.

Teknikleri öğrenirsen eğer çok faydalı olabilir. Çünkü uygulamanı vucuttaki enerji akımını doğru kullanman gerekiyor. Yani 1 çok teknik var ama en azından temel tekniği öğrenerek kendine iyilik etmiş olursun. Tabii yakınlarınada : )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler arkadaşım enazından adını öğrenmiş oldum keşke daha genç yaşlarda öğrenseydim neyse belki buda bir başlangıç olur şiddetle konunun üzerine gideceğim..

aslında birçok insan vardır benim gibi fakat ülkemizde falcıdan hocadan başka hiçbirşey yok neyseki internette aramak aklıma geldide bu siteyi buldum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar, basina gelen bu olayi paylastigin icin oncelikle tesekkurler.

insan vucudu kinetik bir enerjiye sahiptir. vucudun devamli hareket halinde olmasi extra buyuk bir bolumu sudan olusan vusudumuzun bir aku gibi dolmasini saglar. gunluk hayatta kullandigimiz bir cok seyle de etkilesim halinda oldugumuzu dusunursek sonuc kacinilmaz.

sizinki gibi yuksek enerji yuku tasiyan insanlarda ilerde kemik rahatsizliklari basgostermeye baslayabilir. herseyden once eklem agrilarinizin olup olmadigi bir doktora basvurmaniz onemlidir sizin icin.

bir diger sey ise bu energinizi kullanabilmeniz yada aktarmaniz. bu gibi yontemlerle dogal elektromanyetik tedaviler uygulanmaktadir. yani enerjinizin yuksek derecede olmasi hem yararli hemde biaz sizi uzebilir,.

size tavsiyem bol miktarda papatya cayi tuketmeniz ve sik sik toprakta ciplak ayak yuruyuz yapmaniz, hem sizi rahatlaticak hemde psikolojik acidan dingin hissediceksiniz.

sevgiler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muhtemelen bioenerji veriyorsunuz karşı tarafa . Eğer devam edecekseniz birilerine şifa vermek hoşunuza gidiyorsa sizde de sınırlı bulunan bu enerjiyi hoyratça vermeyin . Ki egzersizleri ile mevcut enerji düzeyinizi arttırıp koruyabilirsiniz. Yoga ki enerjisini arttıran en keyifli uygulamalardan biridir. Rahatsızlık hissine gelince , bazı insanlar farkında olmadan enerji sömürürler . Farkında bile değildirler bu durumun ama siz onlarla birlikteyken kendinizi sönmüş ve yorulmuş hissedersiniz. Enerji vermek sizi mutlu ediyorsa Reiki öğrenmenizi ve Evrenin sonsuz ki enerjisine kanal olmanızı öneririm . Nayalay-ma 'nında dediği gibi bedeniniz bir iletken gibi davranıp karşı tarafın ihtiyacı olan enerjiyi almasına müsade ediyor , kendinizi bolca topraklayın ki sizinde +/- dengeniz bozulmasın .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende de sizinkine benzer bir şey var ama sizinki kadar yoğun değil sanırım (: Dokunduğum, masaj yaptığım kişiler inanılmaz derecede rahatladıklarını söylüyorlar kimi zaman uyukluyorlar ve elimden garip bir şekilde ısı yayılıyor. Camları 15-20 cm öteden buğulandırabiliyorum. Hatta bu bazen oldukça artıyor ve elimden sıcak bir rüzgar gibi hava geldiğini hissediyorum, elimi uzak tuttuğum halde... İyice arttığı zamanlarda tüm vucudumda oluyor etrafıma sıcaklık yayıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunların hepsi biyoenerji. Paylaşılabilir,ağrı giderilebilir ama bilinçsizce kullanılmamalı. Yorgun hissedildiği anda bırakılmalı. Enerji sömüren insanlara dikkat edilmeli onlar üzerinde uygulama yapılmamalı,çabucak sönersiniz ve hastalıklara bile sebep olabilir.

İlk mesajı yazan kişi doğru tekniği uygulamakta,ellerini sorunlu bölgeye koymakta ve rahatsızlığı gidermektedir. Dediğim gibi uygulayıcı bitkin düşmeyecek şekilde enerji aktarımı gerçekleştirilmeli. Eğer reikiye uyumlanırsanız reiki enerjisini yorgunluk bitkinlik hissetmeden herkese gerektiği kadar kanal olarak aktarabilirsiniz. Gerektiği kadar diyorum çünkü reiki enerjiji karşıdaki insana gerektiği kadar aktarılır,ne eksik ne fazla. Kanal olmak diyorum çünkü enerji sizden çıkmaz,kaynağı siz değilsinizdir,siz sadece aracısınız.

Reikiyi de araştırmanızı öneririm. Biyoenerji uygulamalarında sağlığınıza dikakt edin.

Jezebeth,sizinki de aynı olaydan ibareth :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunların hepsi biyoenerji. Paylaşılabilir,ağrı giderilebilir ama bilinçsizce kullanılmamalı. Yorgun hissedildiği anda bırakılmalı. Enerji sömüren insanlara dikkat edilmeli onlar üzerinde uygulama yapılmamalı,çabucak sönersiniz ve hastalıklara bile sebep olabilir.

İlk mesajı yazan kişi doğru tekniği uygulamakta,ellerini sorunlu bölgeye koymakta ve rahatsızlığı gidermektedir. Dediğim gibi uygulayıcı bitkin düşmeyecek şekilde enerji aktarımı gerçekleştirilmeli. Eğer reikiye uyumlanırsanız reiki enerjisini yorgunluk bitkinlik hissetmeden herkese gerektiği kadar kanal olarak aktarabilirsiniz. Gerektiği kadar diyorum çünkü reiki enerjiji karşıdaki insana gerektiği kadar aktarılır,ne eksik ne fazla. Kanal olmak diyorum çünkü enerji sizden çıkmaz,kaynağı siz değilsinizdir,siz sadece aracısınız.

Reikiyi de araştırmanızı öneririm. Biyoenerji uygulamalarında sağlığınıza dikakt edin.

Jezebeth,sizinki de aynı olaydan ibareth :)

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için reikiyi de araştırıcam (:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bio enerji reiki çakra vs birçok ismin içeriklerini yeni öğrenmeye başladım yanlış hatırlamıyorsam nayalay-ma arkadaşımın başka bir arkadaşa yazdığı yaralı parmağın kendini onarmasıyla ilgili yazısı yani kontrolden çıktım anlayacağınız.kainatın muhteşem gücünün insanlarla buluşması bunun doğa üstü bir güce dönüşmesi nedesek boş heralde.aslında derdimi ilk anlatırken bu adamda nediyor derler diye baya ürkmüştüm fakat şu an oldukça rahatladım. cevap veren arkadaşlara tekrar teşekkür ederim saygılar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...