Jump to content

Ben ve YaşadıkLarım ..

DEB.

Önerilen Mesajlar

AsLında önce kendimden bahsetmeLiyim sanırım ... Benim adım Ecem 13 yaşımdayım ama sitede en az 15 oLduğu için 15i işaretLedim :D İşte bu sene 8. sınıfa geçtim ve yakLaşık 1 senedir böyLe siteLere üye oLuyorum ama yaşadıkLarım çok uzun zamandır var .. BeLkide anLatacakLarım parapsikoLojik değiL eğer öyLeyse şimdiden çok üzgünüm ..

HayvanLarLa aramda oLan bağ

Benim iLk hayvanım yanLış hatırLamıyorsam bir muhabbet kuşuydu.Adı AngeL idi.Onu inanıLmaz severdim.Uyumadan önce göğsüme koyardım hayatta uçmazdı oradan.Bembeyazdı bu yüzden adını meLek koymuştum.Ben gözLerimi kapamadan o da kapamazdı.Ben gözLerimi açınca o da açardı.O zamanLar 5-6 yaşLarımdaydım.AnnemLe babam yeni ayrıLmıştı.BeLki de çok hassastım bu yüzden etkisinde kaLdım ama biLmiyorum..Sonra AngeL öLdü.Babam bana 2 kuş daha aLdı ; Mercan ve Deniz.Birgün AngeL öLdüğü için ağLıyordum.Tam o anda MercanLa Deniz bana bakarak durmadan ötüyorLardı.Sanki artık üzüLme biz varız diyorLardı . BiLmiyorum.Sonra 4 tane köpeğim oLdu onLarLa da anLaşıLmaz bağLarımız vardı ..Şimdi bir kedim var adı Pati.Patide de aynı AngeLdeki gibi gözLerini kapama oLayı var. Bugün bir deneme yaptım.İçimden "Pati aç gözLerini" dedim 3 kere ve sonunda gözLeri araLanmaya başLadı .. Başka bir zaman arkadaşımın kedisi vardı arkadaşıma biLe yakLaşmayan kedi beni iLk görüşünde yanımdan ayrıLmadı ve herkes çok şaşırmıştı ..

İşte böyLe beLkide acayip değiL ama payLaşmak istedim.

Yaşadığım bazı oLayLar

Küçükken (5-6 yaşLarımda) sürekLi her gece aynı rüyayı görürdüm.BozuLmuş pLak gibi.Her gece aynı rüya.. Herneyse

Bir gece uyandım ve insanLar konuşuyorLardı.Birsürü insan o kadar çoktuLar ki kimin ne dediğini anLayamıyordum.Annemi uyandırdım ve evde hiçbir açık teLevizyon yoktu.

Küçükken ağLadığım zamanLarda birinin başımı okşadığını hisssederdim.Ama korkmazdım çünkü bana anLamadığım bir güven verirdi.Arkamı dönüp bakmazdım merak etmezdim .. Sanki onun ne oLduğunu biLiyormuşum gibi .. Sonra birdaha böyLe birşey oLmadı ..

Geçen sene yazLığımızın çatısında acayip sesLer duyuyordum .. Ayak sesLeri gibi ama gece 3ten 5e kadar susmadı ve tabiki ben de uyumadım .. Ama beLkide bir kuştu biLmiyorum ..

Birgün yine küçükken abimin arkadaşı iskambiL kağıtLarından birini kaybetmiş.Bana sordu gördünmü diye.Görmemiştim ama daLgasına "şurada" dedim . KoLtuğun arkasını işaret ettim . Oraya baktı ve iskambiL kağıdını çıkardı ve ben şok oLdum..

Bunun gibi birçok oLay beLki hepsi hayaLgücümün bana oyunu biLmiyorum ama yine de payLaşmak istedim..Okuyan ve yorumLayan herkese minnettarım ..:confused:

SaygıLar ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...