Jump to content

Rüya mı Gerçek mi ?

MEPHISTOPHELES

Önerilen Mesajlar

anlatan:babam

-bundan yaklaşık 20 yıl önce evimde uykudan uyandım gecenin 4üydü birden karanlık bi insan gördüm karabasan şaklindeydi ama rüya olmadığına emindim birden boynuma asılıp sıkmaya başladı tam umudumu kesmişken ortadan kayboldu salona fittim annem de ordaydı ve suratı asıktı boynumu sıkannın annem olduğunu düşündüm yanlışıkla oluşmurtur falan die pek ii bi düşünce olmasada anneme sordum nie buynumu sıktın gecenin bu vaktinde uyandırmaya mı çalıştın dedim cevap verdi:"asıl sen benim boynuma asıldın,sen napıyodun o simsiyah giysiyle ",nediyosun anne sen dedim asıl ben seni öyle gördüm o gece sabaha kadar bu konu hakkında konuştuk gerçek olmadıının farkındaydık.

şimdi ben anlatıyorum:babaannem o evin eski sahibini araştırmış:

evin sahibi psikopatın tekiymiş her seferinde mahallenin köpeğini dövermiş bi gün köpek ortalıktan kaybolmuş,3-5 gün sonrada adam odasında ölü bulunmuş.

ayrıca babaannem evi boyatırken evinde duvarında kırmızı kan lekelerine benzer izler görmüş,babaannem o adamın köpeği eve alıp öldürdüğü ve etrafa kan sıçradığını düşünüyor ve daha sonrada köpüğün ruhu intikam için adamı öldürmüş ve o eve bir lanet salmış o yüzden o eve kimseyi sokmuyomuş girenlere kötü olaylar yaşatıyormuş,birde eve dışarıdan gelip bi kaç gün kalmaya gelen misafirlerde karabasanlar görüyomuş en sonunda o evden taşınmışlar:devil::ermm::(:confused::blink::nea::swoon2:

--------------------

arkadaşlar hepinizden bolbol yorum bekliyorum

--------------------

arkadaşlar hani nerde yorumlar nerde cevaplar

--------------------

yha bana cevap yok mu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...